WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Witold Nowak spotkał się z księciem Khalidem bin Hamadem

Dodano: 3.04.2021 15:03
Źródło: LM.pl

Zastępca prezydenta Konina Witold Nowak spotkał się w piątek z księciem Bahrajnu Khalidem bin Hamadem. Obie strony chcą zacieśnić swoją współpracę poprzez sport.

Witold Nowak do Bahrajnu udał się na zaproszenie organizacji sportowej Brave Cobat Federation oraz księcia Bahrajnu Salmana ibn Hamad ibn Isa Al Chalifa. Brave Combat Federation to grupa promotorska organizująca gale mieszanych sztuk walki założona przez członka rodziny królewskiej Bahrajnu Khalida bin Hamada Al Khalifa. To syn króla Bahrajnu, przewodniczący Komitetu Olimpijskiego w tym kraju i pierwszy wiceprzewodniczy Najwyższej Rady ds. Młodzieży i Sportu.

I to właśnie z księciem Bahrajnu spotkał się zastępca prezydenta Konina. W wizycie brali również udział Mohammed Shahid, prezydent Brave Combat Federation oraz Kareem El Khateeb, założyciel m.in. Galana Group, Galana Exclusive Championship, czy Galana Cross X Fight, który pośredniczył w kontaktach pomiędzy oboma stronami. Relacja ze spotkania opublikowana została przez państwową telewizję w Bahrajnie.

Na spotkaniu mowa była o współpracy obu stron poprzez sport. – Z niecierpliwością czekamy na zacieśnienie więzi między obydwoma krajami poprzez wzajemną współpracę w dziedzinie sportu w celu rozwoju i promocji tej ważnej dziedziny w obu państwach – mówił Khalid bin Hamad cytowany przez Bahrain News Agency.

Doceniamy wielki wysiłek włożony przez Szejka Khalida bin Hamada Al Khalifa we wspieraniu środowiska młodzieżowego i sportowego w Królestwie Bahrajnu. Dzięki Szejkowi Khalidowi dziedzina ta doświadczyła ogromnego rozwoju i postępów zgodnie z wytycznymi przywódców Bahrajnu dotyczących promowania tego sektora – przekonywał Witold Nowak cytowany przez tę samą agencję.

Brave Combat Federation miało w planach organizację gali MMA w Koninie już w zeszłym roku, ale na drodze stanęła pandemia koronawirusa. Na galach MMA organizowanych przez Brave Combat Federation już wcześniej z powodzeniem startowali Polacy, m.in. Paweł Kiełek, Karolina Wójcik, czy Maciej Gierszewski.

W planach wizyty Witolda Nowaka w Bahrajnie jest również udział w 50. gali Brave MMA, na którą przybyło kilkudziesięciu polityków z ponad 60. krajów. – Dziękuję Kareem El Khateeb za znakomicie zorganizowany wyjazd i możliwość bycia na 50. gali Brave MMA. Jestem przekonany, że to początek dobrej współpracy! – napisał na swoim profilu FB zastępca prezydenta Konina Witold Nowak.

fot. Bahrain News Agency

  • Witold Nowak spotkał się z księciem Khalidem bin Hamadem

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Witold Nowak,   Bahrajn,   MMA,   sport,   Khalid bin Hamad,   książę,   współpraca

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Pan Prezydent W. Nowak spotkał się z Księciem i co z tego będzie miał Konin ? Pan Prezydent obejrzy sobie mordobicie MMA w klatce i pewnie zażyje cudów natury w tym bogatym Księstwie, jak kąpiele w cieplutkiej wodzie, bo u nas w Koninie nadal zima a rzeka Warta do kąpieli się nie nadaje.
Dodano: 3.04.2021 16:38    Przez: Konin
avatar Ludzie tracą pracę, brak dostępu do lekarzy a Nowak sobie jeździ na MMA ! Chcę wiedzieć czy Nowak się zaszczepił bez kolejki? !!!
Dodano: 3.04.2021 15:55    Przez: komornikKoninski
Wyjechał się zrelaksować Pan Prezydent W. Nowak a PO nim POjedzie Pan Prezydent Piotr Korytkowski i jako ostatni Nowoczesny Prezydent Paweł Adamów ? W końcu to im się należy za bardzo dobre zarządzanie miastem Konin ?
Dodano: 3.04.2021 16:45    Przez: Prawda ?
Niekończący się prima aprilis ... tych 60 polityków, którzy razem z Witold Nowak uczestniczyli w mordobiciu - zgodnym z wytycznymi przywódców Bahrajnu ... musieli to być politycy znacznej rangi - rzekłbym wybitni :-)
Dodano: 3.04.2021 17:09    Przez: Mariusz Ciszak
To doniosłe wydarzenie, które odnotowały wszystkie największe stacje telewizyjne i radiowe na świecie, nie uszło również uwadze tak POczytnemu POrtalowi jak LM i to zasługuje na POchwałę ?
Dodano: 3.04.2021 17:18    Przez: Czytelnik

KOMENTARZE

Kotka , ja jestem pies na baby to może się spotkamy i cie wytolkuje ?
Dodano: 04.04.2021 18:22    Przez: Tolek Pies
2 z 2
<<12
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO