WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dąbie. Przywiózł narkotyki z zagranicy, w domu został zatrzymany

Dodano: 7.04.2021 10:24

Kolscy kryminalni zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Dąbie, który z Holandii w samochodzie w poduszce przywiózł narkotyki.

Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego wydziału kryminalnego kolskiej jednostki mieli informację, że jeden z mieszkańców gminy Dąbie przywozi środki odurzające z Holandii. Wiedzieli, że na czas świąt wielkanocnych ma wrócić w rodzinne strony, dlatego też bacznie przyjrzeli się tej sprawie. W miniony czwartek funkcjonariusze skontrolowali samochód, którym przyjechał 40-latek. Po dokładnym sprawdzeniu pojazdu, mundurowi znaleźli w poduszce typu “jasiek” plastikowy pojemnik. W nim umieszczone było kilkanaście woreczków strunowych z zawartością suszu roślinnego. Badanie laboratoryjne potwierdziło, że są to środki odurzające.

Mieszkaniec gminy Dąbie trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz ich przewozu wewnątrzwspólnotowego, za które grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Ponadto sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci 2-miesięcznego aresztu. 

Fot. KPP w Kole 

  • Dąbie. Przywiózł narkotyki z zagranicy, więc został zatrzymany

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koło,   narkotyki,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Wiadomo że jak ktoś przyjeżdza z Holandii to nie przywiezie Biblii a narkotyki, aby truć ludzi zarabiając na tym nielegalnym świństwie spore pieniądze.
Dodano: 07.04.2021 11:28    Przez: Marihuana
Holandia to Mekka narkomanii i prostytucji, dlaczego Bóg toleruje takie państwo ?
Dodano: 07.04.2021 11:30    Przez: Marihuana
Holandia w UE przoduje nie tylko w narkomanii i prostytucji ale i w legalnej aborcji i eutanazji, to istne gniazdo szatana i Bóg na to państwo patrzy ze spokojem i nie reaguje ?
Dodano: 07.04.2021 11:50    Przez: Chrześcijanin
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO