WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wielkopolanie aktywowali już 136 tysięcy bonów turystycznych

Dodano: 7.04.2021 12:44
Źródło: LM.pl

Wielkopolanie aktywowali do tej pory 136 tysięcy bonów turystycznych. To 33 procent wszystkich bonów przysługujących mieszkańcom województwa.

Bon turystyczny o wartości 500 zł przyznawany jest na dziecko, któremu przysługuje świadczenie Rodzina 500 plus. Za jego pomocą można zapłacić za usługi hotelarskie i imprezy turystyczne. Nie można natomiast wymienić go na gotówkę, ani inne środki płatnicze. Aby z niego skorzystać, wystarczy mieć konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Bon można aktywować w każdym momencie, po podaniu danych kontaktowych.

W województwie wielkopolskim z tej możliwości skorzystało 136 tysięcy osób, na kwotę blisko 118 mln zł. Do aktywowania w Wielkopolsce pozostało jeszcze ponad 275 tysięcy bonów.

Czas na wykorzystanie bonów mija 31 marca 2022 roku.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO