WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Przebudowa budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślesinie w ramach zadania: Przebudowa budynków ZSP w Ślesinie

Materiał promocyjny

Dodano: 20.04.2021 09:36

Od 7 grudnia 2020 r. trwała  realizacja inwestycji polegająca na przebudowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślesinie przy  ul. Żwirki i Wigury 55. Zanim został wyłoniony wykonawca, odbyły się dwa postępowania przetargowe. W odpowiedzi na ogłoszenie z dn. 08.07.2020 r. nie wpłynęła żadna oferta i dlatego też postępowanie unieważniono. Drugi przetarg ogłoszono w październiku, w którym wpłynęły trzy oferty. 15 marca 2021 r.  inwestycję zakończono. Kwota inwestycji to 549 810,00 zł.

W ZSP Ślesin obecnie funkcjonuje 11 oddziałów przedszkolnych, z czego jeden znajdował się na piętrze placówki. Zgodnie z wymaganiami  przeciwpożarowymi,  jak i ułatwieniem dla najmłodszych dzieci na parterze przebudowano  gabinet dyrektora i sekretariatów na salę przedszkolną i łazienkę. Natomiast na piętrze, gdzie znajdował się oddział przedszkolny, powstały gabinety. W budynku zostały wydzielone strefy pożarowe poprzez zastosowanie przegród ( witryn z drzwiami przeszklonymi), wymieniona została m.in. część termoizolacji ścian zewnętrznych i remont podłóg w części pomieszczeń oraz inne prace wykończeniowe. Dodatkowo zostały pomalowane korytarze w szkole. Przebudowane zostały również schody zewnętrzne  w celu ich poszerzenia.

Dzięki temu wywiązaliśmy się z obowiązku dostosowania do przepisów ppoż., a więc zwiększyliśmy bezpieczeństwo przebywających w placówce dzieci. Ponadto usprawnione zostało funkcjonowanie oddziałów przedszkolnych, które po przebudowie znajdują się na jednym poziomie.

slajd 1 z 7
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ślesin,   inwestycje
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO