WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Nasze sprawy - zapowiedź

Dodano: 20.04.2021 09:56

Szczepienia przeciw COVID-19 przyspieszają – tak twierdzą rządzący. Do tej pory wykonano w całym kraju blisko 8,9 miliona osób, z czego 2,2 miliona osób jest w pełni zaszczepionych. Punkty Szczepień Powszechnych w Koninie miały ruszyć 24 kwietnia. Kiedy faktycznie zostaną otwarte? Kto będzie mógł z nich korzystać? Jak będzie można się zarejestrować?

W dzisiejszym programie „Nasze Sprawy“ postaramy się uporządkować informacyjny bałagan, a naszymi gośćmi będą:

  • Piotr Korytkowski – prezydent Konina,
  • Maria Wróbel – naczelna pielęgniarka WSZ w Koninie,
  • Bożena Janicka – prezes Porozumienia Pracodawców Ochrony Zdrowia

Zapraszamy wyjątkowo o godz. 20.30!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nasze sprawy,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar Doskonale widać, gdzie w samorządach rządzi obóz zdrady tam haos i bałagan, politikierstwo i chęć zarobienia nie tylko na szczepieniach po za kolejnością ale nawet na nieszczęśnikach nieboszczykach jak to było w Łodzi.Mieszkańcy Konina tak wybrali to taki syf mają.W sąsiednich powiatach kolskim czy tureckim takiego syfu nie ma.Co tu dużo mówić jak obóz zdrady rządził nawet po mordestwie na polskiej elicie w Smoleńsku ówczesna Min. Zdrowia rządu rudego imprezowała w znakomitym humorze w moskiewskim prosktorium obok worków z ciałami z wytatuławanymi obwieszonymi złotem jegomościami.A tu na zdupiu jakmiś pomniejszym lokalnym kacykom zależy na sczepieniach.Im tylko zależy aby zarobić na łapówkach, podatkach i stanowiskach w miejskich spółkach, a mieszkańcy mogą powyzdychać!!!Jzeli mimo tego smrodu miszkańcy wybierają cały czas to zdradzieckie szambo, to nie tyle mają coś z nosem nie tak tylko z głową.
Dodano: 20.04.2021 10:35    Przez: Tomasz Kobrzycki
Ty na poważnie? Gadasz trochę jak Macierewicz, potrzebna chyba jest terapia w Dziekance... Ile w tym nienawiści, "obóz zdrady, morderstwo w Smolensku, zdradzieckie szambo" to się kwalifikuje do leczenia psychiatrycznego. Rozumiem że można mieć odmienne poglądy ale to co wypisujesz to gruba przesada.
Dodano: 20.04.2021 13:31    Przez: Ropuch
W ulotkach szczepionkowych powinno być napisane, jak się zaszczepisz to będziesz żył na ziemi wiecznie jak Świadkowie Jehowy, czy żyją ?
Dodano: 20.04.2021 13:07    Przez: Druga owca
A'propos Świadków Jehowy czy oni się szczepią czy też swoją ufność pokładają w Jehowie ? Bo jeżeli się szczepią to Jehowie nie ufają.
Dodano: 20.04.2021 13:10    Przez: Druga owca
Od dawna wiadomo iż w „służbie zdrowia” nie za bardzo chodzi o nasze życie, zdrowie, szczęście lecz o pieniądze, wpływy, interesy, niestety monopol robi swoje... Oczywiście nie ma co wszystkich wrzucać do jednego „wora” są też wyjątki... BTW Trzymajmy się razem, nie skaczmy sobie do gardeł, tego się boją rządzący, lobbyści itp. w jedności siła... :) I oczywiste jest to iż nie mam zamiaru się szczepić, jak i kilka osób z mojej rodziny, znajomi, koledzy... Tak więc jest nas wielu... :D
Dodano: 20.04.2021 13:12    Przez: Karol
Rząd PiS-u twierdzi, że szczepienia są dobrowolne, czy aby na pewno, kiedy Premier M. Morawiecki obwieścił że kupiono miliony szczepionek i każdy Polak od 18-go roku życia będzie mógł się zaszczepić ? Myślę, że rząd PiS-u zmusi nas w taki czy inny sposób do zaszczepienia się, tym bardziej, że UE wprowadzi paszporty covidowe.
Dodano: 20.04.2021 13:18    Przez: Ja się nie szczepię
Chcesz umrzeć w naturalny sposób czy po szczepionce ? Ufasz Bogu czy pogańskim szczepionkom ?
Dodano: 20.04.2021 13:27    Przez: Ja ufam Bogu
Panie Starosto czas najwyższy na zasłużoną emeryturę.Zarzadzanie powiatem to nie zarządzanie przez pana GS Golina jak za starych czasów.Już taki jeden niezastąpiony dostał wyraźny dowód od wyborców ,że czas odejść. . Trzeba że sceny zejść nepokonanym...samemu z honorem.
Dodano: 20.04.2021 21:46    Przez: Powiat
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO