WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wierzbinek.Konkurs na wiosenne inspiracje z książką rozstrzygnięty

Dodano: 22.04.2021 13:06

Na konkurs "Wiosenne inspiracje z książką" zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Wierzbinku wpłynęło 30 zdjęć ( jedna osoba mogła przysłać maksymalnie 3 zdjęcia). 

Komisja konkursowa w składzie: wójt Paweł Szczepankiewicz oraz Ewa Wolaszek, Agnieszka Liśkiewicz, Magdalena Tomaszewska postanowiła nagrodzić następujące osoby: I miejsce Wiktoria Plichta, II miejsce ex aequo Angelika Fordon i Katarzyna Janicka, III miejsce Monika Mielcarek. Wyróżnienie: Lidia Wiznerowicz, Damian Czerbachowski.

- Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy. O odbiorze nagród oraz upominków za udział w konkursie poinformujemy wszystkich indywidualnie – informują organizatorzy.

slajd 1 z 6
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Wierzbinek,   biblioteka,   konkurs,   wiosenne inspiracje,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Wiosna, kiedy ludzi ciągnie na dwór, a tu się promuje siedzenie w domu z książką w ręku. Książka ci zdrowia nie przysporzy a tylko ruch na wiosennym świeżym powietrzu.
Dodano: 22.04.2021 17:03    Przez: A więc na dwór
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO