WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Rzgów. Dziecko zmarło po porodzie w domu. Śledztwo prokuratury

Dodano: 23.04.2021 12:31
Źródło: LM.pl

Prokuratura Rejonowa w Koninie prowadzi śledztwo w sprawie śmierci noworodka. Dziecko urodziło się w domu, zaraz po porodzie zabrane zostało do szpitala, gdzie zmarło. Na razie nikt nie został zatrzymany, kluczowe będą wyniki sekcji zwłok noworodka.

Do tragedii doszło w czwartek w gminie Rzgów. W godzinach porannych kobieta miała urodzić dziecko w łazience. Jej teściowa wezwała na miejsce zespół ratownictwa medycznego. Noworodek miał widoczne obrażenia ciała, został zabrany do konińskiego szpitala. Mimo wysiłku lekarzy zmarł.

Śledztwo w sprawie pod kątem dzieciobójstwa wszczęła Prokuratura Rejonowa w Koninie. Na razie śledczy nie chcą ujawniać szczegółów prowadzonego postępowania. Wiadomo, że nikt nie został zatrzymany, a kluczowe mają być wyniki sekcji zwłok dziecka. To one mają wskazać przyczyny zgonu noworodka.

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Stres poporodowy czy celowe działanie ? Dzisiaj nie ma problemów z niechcianym dzieckiem, w Koninie na ul Staszica jest okno życia i można tam dziecko zostawić, ale czy takiego malutkiego noworodka ? Chyba nie.
Dodano: 23.04.2021 15:50    Przez: Maranatha

KOMENTARZE

Kaczka już go liczy jako Covid. Może sąsiedzi coś napiszą? Dziecko z obrażeniami, może im wypadło? A może ktoś pobił kobietę? Hejterzy 1,2,3... start.
Dodano: 23.04.2021 15:21    Przez: Ba Ko
Stres poporodowy czy celowe działanie ? Dzisiaj nie ma problemów z niechcianym dzieckiem, w Koninie na ul Staszica jest okno życia i można tam dziecko zostawić, ale czy takiego malutkiego noworodka ? Chyba nie.
Dodano: 23.04.2021 15:50    Przez: Maranatha
Dla nas, kiedy czytamy o tym zdarzeniu, wydaje się ono nam tragedią i może nią jest, ale dla tego maleństwa to zbawienie, gdyż ono już jest u Boga, proszę mnie żle nie zrozumieć, ale taka jest prawda. Człowiek się rodzi, dorasta i jako już dorosły nie wierzy w Boga i z Bogiem nie chce mieć do czynienia, a to maleństwo nie obarczone grzechem już jest z Bogiem i będzie żyło wiecznie w niebie. Piszę to na pocieszenie.
Dodano: 23.04.2021 15:57    Przez: Maranatha
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO