WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Sklep BHP Online. Sprawdź, nim kupisz odzież roboczą i ochronne artykuły BHP

Materiał promocyjny

Dodano: 6.05.2021 14:05

Sklep BHP Online to dostawca odzieży roboczej i ochronnych artykułów BHP. Hurtownia BHP oferuje rękawice i obuwie robocze. Co radzi swoim klientom?

Dlaczego dostarczasz swoim pracownikom odzież roboczą? Ponieważ tak nakazuje Ci prawo? A może nie chcesz narażać się na dotkliwe kary? W porządku. W takim razie z jakiego powodu tak ostrożnie wybierasz każdą część odzieży ochronnej? Przecież dowolny model spełniający odpowiednią normę teoretycznie wystarczy.

Wiesz dobrze, dlaczego to robisz. Na szali leży zdrowie i życie Twoich podwładnych. Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, masz wyobraźnię, która podpowiada Ci możliwe scenariusze. Nie wybaczysz sobie, jeśli przez Twoje niedopatrzenie komuś stanie się krzywda. Z tego samego względu masz pewne obawy przed kupowaniem środków ochrony indywidualnej i ubrań roboczych w sklepach BHP online.

Z tego powodu szukasz sklepów stacjonarnych. A niekoniecznie jest to optymalna metoda kupowania tego typu sprzętu.

Ograniczony wybór artykułów BHP. Z czego to wynika w stacjonarnych sklepach BHP?

Z ograniczonej objętości powierzchni wystawienniczej. Właściciele sklepów stacjonarnych zwykle wybierają między sporym metrażem a dobrą lokalizacją. W rezultacie sklep, do którego trafisz, umieści w lokalu tyle produktów, ile zmieści. Jeśli firma posiada przy tym zaplecze magazynowe, część asortymentu można szybko donieść. Żaden sklep stacjonarny nie będzie jednak w stanie oferować Ci naprawdę szerokiego wyboru na miejscu.

Pomyśl teraz, co będzie, jeśli okaże się, że gdzieś w sklepie BHP online istnieje produkt znacznie lepiej dopasowany do Twoich potrzeb? Spodnie robocze z kieszeniami na wszystkie drobiazgi? Obuwie robocze, które stanowi lepsze zabezpieczenie dla stopy? Rękawice robocze w większym stopniu chroniące dłonie przed ranami lub oparzeniami? Kamizelka ostrzegawcza, która da potencjalnemu kierowcy więcej cennych sekund na reakcję?

Tu nie ma żartów. Oczekujesz najwyższej jakości. I masz prawo ją otrzymać.

Dlaczego sklep internetowy i hurtownia BHP Online może zaproponować dobre ceny?

Ten wątek również jest powiązany z warunkami lokalowymi. A konkretniej – z płatnością za nie. Sklep stacjonarny w dobrym punkcie słono kosztuje. Czy czynsz lub ratę kredytu płaci właściciel? Nie. Regulujesz ją Ty, opłacając zamówienie. 

Produkty w sklepie stacjonarnym są droższe, ponieważ czynsz jest doliczany do ceny. Drobne kwoty dodaje się do ceny nauszników, gogli, półmasek i hełmów. Przy odzieży roboczej marża może być jeszcze wyższa. Chyba, że jest to firma, która równolegle prowadzi sklep BHP online i jest producentem odzieży ochronnej – tak, jak w przypadku BHPonline-24.pl

Kupując bliżej źródła, płacisz mniej. Proste.

Jak przygotować się do zakupu rękawic, obuwia i odzieży roboczej oraz ochronnej w internecie?

Wiedza to podstawa. Aby ją zdobyć, możesz zagłębić się w lekturę norm i przepisów. Weryfikować informacje pod opieką specjalisty BHP. Odradzamy jedynie bezkrytyczne podejście do wskazówek znajdujących się w sieci. Czasem są one wartościowe. Zdarza się jednak, że trafisz na pobieżnie zebrane skrawki, które połączone ze sobą, będą całkowicie sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem.

Co jeszcze możesz zrobić?

Jest prostsza droga. Sklep BHP Online zatrudnia ludzi, którzy wiedzą, co mówią.

Ten sposób jest prostszy, co nie znaczy, że gorszy. Jesteśmy na rynku od 25 lat. Widzieliśmy, jak branża BHP zmienia się z biegiem czasu. Wiemy, kiedy trzeba skorzystać z nowinek technologicznych, a kiedy sprawdzą się stare, dobre rozwiązania. 

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość, w której opiszesz swoje potrzeby. Fachowa porada nic Cię nie kosztuje. 

Chętnie doradzimy Ci zarówno w wyborze sprzętu do ochrony słuchu lub ochrony oczu, jak i w drobnych zakupach, gdy potrzebujesz gaśnicy lub apteczki. Wybierzemy ubrania robocze, pomożemy w doborze rozmiaru obuwia, wskażemy, co będzie Ci niezbędne. A to wszystko w miłej, życzliwej atmosferze, by zakupy w naszym sklepie już zawsze kojarzyły Ci się z profesjonalizmem i przyjemnością.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bhp,   praca,   bezpieczeństwo

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO