WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Znęcał się nad rodziną. 29-latek ma zakaz zbliżania się do bliskich

Dodano: 7.05.2021 12:34
Źródło: LM.pl

Dozór policyjny i zakaz zbliżania się do rodziny. Taki środek zapobiegawczy wobec 29-letniego mieszkańca gminy Kościelec, zastosowała kolska prokuratura.

Kilka dni temu mundurowi zostali wezwani do interwencji domowej. Jak wynikało z ustaleń funkcjonariuszy, będący pod wpływem alkoholu lub środków odurzających 29-latek, wszczynał awantury domowe. W ich trakcie mężczyzna ubliżał bliskim, groził im i stosował wobec nich przemoc fizyczną.

- To nie pierwsza interwencja policjantów pod tym adresem, dlatego po rozmowach z funkcjonariuszami pokrzywdzona w obawie o swoje zdrowie oraz życie przerwała milczenie i złożyła zawiadomienie o przestępstwie – informuje rzecznik kolskiej policji.

Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną. Policjanci zwrócili się do prokuratury o zastosowanie wobec 29-latka środka zapobiegawczego. Mieszkaniec gminy Kościelec został zobowiązany do opuszczenia mieszkania, które zajmował z rodziną. Ma ponadto zakaz zbliżania się do bliskich na odległość nie mniejszą niż 100 metrów, a w ramach dozoru policyjnego musi meldować się w komendzie dwa razy w tygodniu.

Kodeks karny za znęcanie się fizyczne lub psychiczne nad najbliższą rodziną przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

fot. KPP Koło

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Tylko eliminacja ze społeczeństwa takich typów może przynieść pozytywne efekty, a więzienie jest odpowiednim miejscem dla takich, złych ludzi. Przed Bogiem ten złoczyńca odpowie, bo Bóg sądzi sprawiedliwie.
Dodano: 7.05.2021 13:26    Przez: Maranatha

KOMENTARZE

Znęcał się nad rodziną, a Bóg nakazuje kochać - "Miłuj bliżniego swego jak siebie samego'.
Dodano: 07.05.2021 13:23    Przez: Maranatha
avatar Twz.zwiąki partnerskie a tak naprawdę konkubinaty,nic ludzi nie łączy żadne wyższe uczucia tylko popęd seksualny i jego zaspokojenie jak u zwierząt .Jedna wielka patologia szkoda tylko dzieci jak są oczywiście, takich powinno się przymusowo sterylizować.
Dodano: 07.05.2021 19:19    Przez: Tomasz Kobrzycki
Kobrzycki Tomaszu,specjalisto od uczuć wyższych,napisz coś jeszcze o seksie,pośmiejemy się.
Dodano: 07.05.2021 21:25    Przez: Marysia
Tylko eliminacja ze społeczeństwa takich typów może przynieść pozytywne efekty, a więzienie jest odpowiednim miejscem dla takich, złych ludzi. Przed Bogiem ten złoczyńca odpowie, bo Bóg sądzi sprawiedliwie.
Dodano: 07.05.2021 13:26    Przez: Maranatha
avatar no i znów się rozszczekałeś ...
Dodano: 07.05.2021 13:34    Przez: zx
Nie wiem,czy sprawiedliwie.Na razie śpi,a to jest niesprawiedliwość.
Dodano: 07.05.2021 18:02    Przez: Kasiulka
avatar do spodu pęta żeby pod butem zgasł
Dodano: 07.05.2021 15:07    Przez: Tony Soprano
Dlaczego tyle zła jest w ludziach, gdyby ludzie byli chrześcijanami nawet by nie pomyśleli o tym aby drugiemu człowiekowi wyrządzić krzywdę albo go oszukać czy okraść. A tu ciągle słyszymy o napadach, rozbojach, kradzieżach i morderstwach. Ludzie należą do diabła a nie do Boga i dlatego tak żle czynią.
Dodano: 07.05.2021 16:40    Przez: Chrześcijanin
Jakiś niewydarzony ten twój bóg.Jak dotychczas ,nic mu się nie udało.Wszystko musimy naprawiać my-ludzie.
Dodano: 07.05.2021 18:05    Przez: Grzech Walerian
Kiedy staniesz przed Nim z chwilą śmierci cielesnej powiedz Mu to bohaterze, On czyta twoje słowa i zna Cię szyderco dokładnie.
Dodano: 07.05.2021 20:07    Przez: Zdziwisz się kiedy umrzesz
Nie wiem kto śmieszniejszy-ty,czy to twoje straszydełko.
Dodano: 07.05.2021 21:28    Przez: Grzech Walerian
Chrześcijanin! Napisałeś " ... gdyby ludzie byli chrześcijanami nawet by nie pomyśleli o tym aby drugiemu człowiekowi wyrządzić krzywdę albo go oszukać czy okraść" to jak te Twoje słowa mają się do pedofilii w szeregach Kościoła, gdzie ksiądz- pedofil jest przenoszony z parafii na parafię lub na tamten świat, aby nie " wsypać" hierarchów kościelnych a ofiary pedofilów kościelnych cierpią psychicznie i fizycznie i nawet nie dostają żadnych odszkodowań(?!), Rydzyk- Grzyb ukradł pieniądze ze zbiórki na stocznie i oszukuje dalej, aby tylko " wierne Owieczki" dawały mu kasę, bo przecież on jest taki biedny i nie ma np. na samochód transmisyjny...??!! Dziwne to nieprawdaż...??!! A do Zdziwisz się kiedy umrzesz! Wierzysz w Boga i wyzywasz Grzecha Waleriana od szydercy(?!), "On czyta twoje słowa i zna Cię... dokładnie" to są Twoje słowa i widać, że nie wierzysz w to co piszesz, bo wtedy nie wyzywałbyś nikogo...!!! Tylko tyle i aż tyle...!!!
Dodano: 08.05.2021 02:07    Przez: Wiedźma
Zwróć swoje oblicze do Boga zły człowieku, bo pójdziesz do piekła, a tam czeka cię płacz i zgrzytanie zębów, oczywiście nie z radości ale z cierpienia, w piekle będziesz cierpiał wieczne męki, bo z piekła nie ma wyjścia.
Dodano: 08.05.2021 12:25    Przez: Kocham Boga !
Na pewno masz kilka obrazków świętych na szyi,częściej klęczysz,niż chodzisz,codziennie jesteś w kościele,a rodzina wywaliła cie na zbity łeb.Zupkę dostajesz od zakonnic z Lichenia,które śmieją się z ciebie,ale niesłusznie,bo tak przebiega paranoja.
Dodano: 08.05.2021 13:22    Przez: Kasiulka
Kocham Boga! Ale hipokryzja z Ciebie wychodzi, bo przecież Bóg jest Miłością, a Ty mnie nazywasz " zły człowieku"... taka jest właśnie Twoja pseudo miłość do Boga...!!! Czyżbyś był Bogiem, bo "znasz mnie dogłębnie" i osądzasz mnie, i grozisz, że pójdę do piekła, i oczywiście wiesz, że z piekła nie ma wyjścia...!!! O mnie się nie martw, ja jestem Wiedźmą i ja zawsze sobie radę dam...!!! Prędzej Bóg zaprzyjaźni się ze mną niż Ty staniesz przed Jego obliczem w niebie, a jak już znajdziesz się w piekle to sobie porozmawiamy przyjaźnie i wesoło...!!!
Dodano: 08.05.2021 17:32    Przez: Wiedźma