WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Taneczną sesją promują adopcję bezdomnych zwierząt

Dodano: 7.05.2021 14:04
Źródło: LM.pl

Tancerze konińskiego „Rytmix-u“ w kolejnym fotograficznym projekcie. Zachęcają do adopcji psów ze schroniska dla bezdomnych zwierząt.

To kolejna akcja Studia Tańca „Rytmix“. Młodzi tancerze pozując z podopiecznymi schroniska przy ul. Gajowej, promują psy czekające na nowe, kochające domy. W sesji fotograficznej wzięły udział między innymi Dino i Roki – bliźniaki, które do przytuliska trafiły w lutym z gm. Golina. Ponadto na zdjęciach zaprezentował się Lolek, Blanka i Suzi.

Sylwetki wszystkich psów można bliżej poznać poprzez media społecznościowe schroniska.

 

fot. FOTO Sypniewski

slajd 1 z 11
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Jeszcze trochę a ilość psów w Koninie przewyższy ilość mieszkańców, coraz więcej psiar i psiarków prowadzających psy, wszystkie możliwe tereny zielone zapaskudzone, trzeba zwracać szczególną uwagę gdy się przechodzi przez trawę, bo można wdepnąć na "minę".
Dodano: 07.05.2021 16:11    Przez: Pies w budzie
Kiedyś pies czy kot nie miał wstępu do domu, pies miał swoją budę na podwórku i kot też miał swoje miejsce na zewnątrz, a dzisiaj zwierzęta mieszkają razem z ludżmi we wspólnym mieszkaniu, czy człowiek w XXI-m wieku nie schodzi na psy ? A są i tacy, którzy uważają, że zwierzęta to ich mniejsi bracia ?
Dodano: 07.05.2021 20:00    Przez: Dokąd zmierza świat ?
Dokąd zmierza świat! Ja uważam, że zwierzęta to są nasi Mniejsi Mali Bracia...!!! Troszczmy się o zwierzęta a one odpłacą Nam się miłością, przywiązaniem, wiernością i pomocą w trudnych ciężkich chwilach czy chorobie...!!! Słyszałeś może o psach przewodnikach dla niewidomych, o dogoterapii, o psach szukających Ludzi po zejściu lawiny czy po zawaleniu się budynku, katastrofie kolejowej itd...??!! Dlatego, gdy są bezdomne jakiekolwiek zwierzęta to trzeba im pomóc a nie pisać w taki sposób jak Ty...!!! Ten Twój nick pasuje właśnie dobrze do Ciebie- Dokąd zmierza świat, że jesteś taki bezduszny i obojętny na los bezdomnych zwierząt...!!!
Dodano: 08.05.2021 02:38    Przez: Wiedźma
pies to pies, jego miejsce jest w budzie
Dodano: 08.05.2021 07:49    Przez: aaa aaa
aaa aaa, tu się z Tobą całkowicie zgadzam, miejsce psa jest w budzie, a nie w mieszkaniu razem z człowiekiem, pies śmierdzi i całe mieszkanie od zwierzaka śmierdzi, a ile razy pies nie zdąży wyjść się załatwić na dwór i robi to w mieszkaniu ? Mieszkam na wsi i nie wyobrażam sobie aby pies wszedł mi do domu.
Dodano: 08.05.2021 12:15    Przez: Jarosław
Jak tu pisał kiedyś piotr antas czy Kaczafi, już nie pamiętam, Wiedżma ma duże psy, harty bodajże i ona się do nich upodobniła pewnie, a poza tym Wiedżma jest mężczyzną ?
Dodano: 08.05.2021 12:20    Przez: Czyżby transwestyta ?
Do-Czyżby...-co znaczy twój nick,koleś?
Dodano: 08.05.2021 13:08    Przez: ciekawy
Ludzie w mieście trzymają psy,bo lubią ich towarzystwo i nikomu nic do tego,ale po kiego psy ludziom na wsi? Chyba nie do pilnowania skarbów,raczej do dręczenia.Po tym poznać polskiego wieśniaka i katolika-jest okrutny dla wszystkich.
Dodano: 08.05.2021 13:12    Przez: Grzech Walerian
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO