WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

15 maja - Dzień Rolnika w sklepach Grene

Materiał promocyjny

Dodano: 14.05.2021 07:42

,,Święty Izydor wołkami orze, a kto go prosi, to mu pomoże’’ – mówi stare przysłowie ludowe. 15 maja obchodzimy wspomnienie św. Izydora Oracza – patrona rolników, osób ciężko pracujących i zwierząt domowych. Może ten majowy dzień to dobra okazja do świętowania dnia wszystkich rolników?

Jasne, że prace na polach cały czas trwają: opryski, wypas zwierząt, za chwilę koszenie i zbiór traw, a w międzyczasie naprawa i konserwacja maszyn przed żniwami. W rolnictwie nie ma wakacji. Dlatego Kramp, właściciel sieci sklepów Grene po raz kolejny docenia pracę gospodarzy jeszcze przed gorącym sezonem żniwnym.

15 maja 2021 r., w sobotę, punkty Grene w całej Polsce obchodzą Dzień Rolnika, zapraszając klientów do odwiedzin sklepów, w których czekają na nich niespodzianki w formie upominków. Tego dnia znajdźmy czas na podziękowanie rolnikom za ich trud całorocznej pracy. Życzmy im zdrowia i obfitych plonów!

Zapraszamy do Grene Konin! Świętujmy razem! 15 maja 2021, sobota.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:grene,   dzień rolnika
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO