WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Cisza dokoła - koncert galowy ku czci Prymasa Tysiąclecia

Dodano: 17.05.2021 12:12

Koncert galowy ,,Cisza dokoła” z okazji 120. rocznicy urodzin Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbędzie się 5 czerwca w kościele pw. Świętej Faustyny Kowalskiej w Koninie.

Na wydarzenie zapraszają Prezydent Miasta Konina Piotr Korytkowski i proboszcz ksiądz Mirosław Dukiewicz. Podczas koncertu, który rozpocznie się o godz. 18.45 usłyszymy najpiękniejsze arie operowe, w wykonaniu gwiazd Polskiej Opery Kameralnej: Małgorzaty Kulińskiej, Andrzeja Niemierowicza, Andrzeja Jurkiewicza i Bogusława Pikały. Koncert poprowadził Kazimierz Kowalski.

Cisza dokoła. Koncert galowy z okazji 120. rocznicy urodzin Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kościół pw. Świętej Faustyny Kowalskiej w Koninie, 5 czerwca, godz. 18.45. 

 

  • konin. Cisza dokoła - koncert galowy ku czci Prymasa Tysiąclecia

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:koncert,   prymas tysiąclecia,   kardynał S. Wyszyński,   parafia Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Zabawny był film o życiu tego wielkiego człowieka-żeby zwiększyć męczeństwo dodano przybocznego księdza agenta,który szpiegował każdy krok wielkiego człowieka.Wyglądało to tak,że agent donosił:Zjadł obiad,ale mu nie smakował.Przedtem pomodlił sie nad talerzem...
Dodano: 18.05.2021 10:48    Przez: pyzaty chłopiec
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO