WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kazimierz Biskupi. Gmina ostrzega przed ulotkami o fotowoltaice

Dodano: przedwczoraj 11:30
Źródło: LM.pl

Ulotki z informacją o możliwości pozyskania dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne pojawiły się w ostatnich dniach w skrzynkach mieszkańców gminy Kazimierz Biskupi. Urząd Gminy informuje, że nie dotyczą one działań prowadzonych przez gminę.

„Informujemy, iż na terenie Państwa Gminy prowadzony jest nabór do Regionalnego Programu Dofinansowań instalacji fotowoltaicznych. Osoby zainteresowane przystąpieniem do programu, prosimy o kontakt z opiekunem, który przeprowadzi audyt oraz udzieli informacji na temat programu” – ulotki z takim tekstem w ostatnich dniach pojawiły się w skrzynkach pocztowych mieszkańców gminy Kazimierz Biskupi. W dalszej części tekstu ulotka sugeruje, że można pozyskać nawet 75% dofinansowania, a na teren gminy przypada dwadzieścia zestawów.

Na ulotce nie widnieją żadne loga firm i na pierwszy rzut oka wygląda jak informacja gminna. I rzeczywiście, część osób zaczęło kontaktować się z Urzędem Gminy w Kazimierzu Biskupim w celu pozyskania szerszej informacji. Tymczasem, jak informuje gmina: „pozostawiane w skrzynkach lub rozdawane ulotki nie dotyczą żadnych działań prowadzonych przez Gminę Kazimierz Biskupi. Prosimy mieszkańców o zachowanie ostrożności”.

Ulotki z tak sformułowaną informacją to najprawdopodobniej jednak reklama jednej z firm zajmujących się fotowoltaiką. Podany numer „opiekuna programu” dostępny jest również na stronie internetowej przedsiębiorstwa zajmującego się odnawialnymi źródłami energii z Łazów pod Warszawą.

fot. profil FB gminy Kazimierz Biskupi

  • Kazimierz Biskupi. Gmina ostrzega przed ulotkami o fotowoltaice

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ale,no to o co biega,panie autor newsa?
Dodano: 10.06.2021 17:12    Przez: ciekawy
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO