WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Festyn w Wieruszewie. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych!

Dodano: 14.06.2021 13:22
Źródło: LM.pl

Spotkanie z bajkowymi postaciami, przejażdżka dorożką, czy zumba dla najmłodszych. Między innymi takie atrakcje będą czekały na uczestników Festynu z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Wieruszewie, gm. Kazimierz Biskupi.

Na taki festyn mieszkańcy trzech sołectw czekają od dawna! Po zluzowaniu koronawirusowych obostrzeń, możliwe będzie zorganizowanie zabawy dla najmłodszych mieszkańców gminy. Na placu rekreacyjnym w Wieruszewie, 19 czerwca od godz. 16.00 przewidziano masę atrakcji. W programie konkursy z nagrodami, kącik EKO, zabawy na dmuchańcach, malowanie twarzy i malowanie na folii, bańki mydlane, zumba kids, przejażdżka dorożką i wozem strażackim, pokaz bokserski, turniej piłki siatkowej oraz spotkanie z Mickey i Marshallem z „Psim Patrolem“.

Organizatorami wydarzenia są sołtysi i sołectwa Wieruszewa, Władzimirowa oraz Ludwikowa.

  • Festyn w Wieruszewie. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych!

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO