WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Turek. Strefa Kibica w parku. Będą dopingować biało-czerwonych

Dodano: 16.06.2021 14:32
Źródło: LM.pl

Turek przygotowuje Strefę Kibica. Sobotni mecz reprezentacji Polski będzie można obejrzeć na dużym ekranie w Parku Miejskim im. Konstytucji 3 Maja.

Park przy Miejskim Domu Kultury zmieni się 19 czerwca w Strefę Kibica. Maksymalna liczba uczestników może wynosić 150 osób, ale zgodnie z obostrzeniami do limitu nie wliczają się osoby w pełni zaszczepione. Wszyscy, którzy zdecydują się na wspólne kibicowanie muszą natomiast stosować się do obecnych przepisów sanitarnych, w tym do dezynfekcji rąk i zachowania dystansu. Przygotowany przez organizatora regulamin określa również co jest zakazane w strefie i czego nie wolno do niej wnieść. Zastrzega sobie również prawo do wyboru transmitowanych meczów w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro2020.

Najbliższy mecz, Polska - Hiszapnia już w sobotę o godz. 21.00. Dla kibiców przewidziano szaliki i flagi.

  • Turek. Strefa Kibica w parku. Będą dopingować biało-czerwonych

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO