WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Biała. Utrudnienia dla kierowców. Trwa przebudowa drogi gminnej

Dodano: 20.07.2021 17:57
Źródło: LM.pl

Przejazd przez miejscowość Biała w gminie Grodziec może być utrudniony. Wszystko w związku z prowadzonymi tam pracami drogowymi.

Przebudowa drogi wraz z odwodnieniem trwa na odcinku liczącym ponad 220 metrów. W ramach inwestycji planowane jest wykonanie kanalizacji deszczowej, zabudowa studnią kanalizacyjną istniejącego przepustu oraz odnowienie nawierzchni asfaltowej.

- Uwaga! W związku z prowadzonymi pracami związanymi z przebudowa drogi wraz z odwodnieniem w miejscowości Biała - przejazd przez drogę gminna może być utrudniony – informuje Mariusz Woźniak, wójt gminy Grodziec.

 

fot. facebook/Wójt Gminy Grodziec

  • Biała. Utrudnienia dla kierowców. Trwa przebudowa drogi gminnej
  • Biała. Utrudnienia dla kierowców. Trwa przebudowa drogi gminnej
  • Biała. Utrudnienia dla kierowców. Trwa przebudowa drogi gminnej

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Dobrze, że w Polsce rządzi Prawo i Sprawiedliwość, bo widać, że i na prowincji coś dobrego się dzieje, bo za PO-PSL dbano tylko o "Warszawkę".
Dodano: 20.07.2021 18:15    Przez: Nigdy więcej PO
Budujmy, remontujmy, puki u steru władzy jest Prawo i Sprawiedliwość, bo jak do władzy za dwa i pół roku dojdzie PO z Hołownią, a premierem zostanie człowiek "rudy i mściwy", jak mówił A. Kwaśniewski, to "piniendzy" nie będzie na nic.
Dodano: 20.07.2021 18:18    Przez: Tylko nie PO
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO