WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Tragedia nad Wartą. Trwają poszukiwania 20-latka 

Aktualizacja 21.07.2021 12:48

W miejscowości Mariampol na terenie gminy Kościelec (powiat kolski) trwają poszukiwania 20-latka, którego prawdopodobnie porwała woda. 

Z tego, co się udało ustalić, w starorzeczu Warty, na wysokości Mariampola, przebywały cztery osoby (dwóch 13-latków oraz dwóch dorosłych: 19 i 20-latek), z wody nie wyszedł 20-latek, mieszkaniec Gozdowa w gminie Kościelec. Od godziny 18.00 prowadzono poszukiwania w wodzie. Na miejsce udała się między innymi Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno – Nurkowego PSP z Konina.  Pod wiecżór dotarła także jednostka z sonarem. 

W środę od rana wznowiono poszukiwania 20-latka, który nie wyszedł z wody po kąpieli. 

Fot. Archiwum 

  • Mariampol.Tragedia nad Wartą. Z trójki dzieci, jedno porwała woda

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

P.Maranatha coś fantastycznego takie myślenie. To że jest Covit 19 to wina Boga,to że Takie powodzie na świecie to wina Boga. Człowieku Opanuj się z tym Bogiem bo on się zdenerwuje i może kopnąć w d...
Dodano: 21.07.2021 15:37    Przez: Stanisław Koninianin

KOMENTARZE

Każde życie ludzkie jest w rękach Boga i to On decyduje, o tym czy z tego świata odejdziemy jako młodzi, czy dożyjemy starości, w Księdze Żywota u Boga nasze dni są zapisane i nikt tego nie zmieni.
Dodano: 21.07.2021 13:25    Przez: Maranatha
P.Maranatha coś fantastycznego takie myślenie. To że jest Covit 19 to wina Boga,to że Takie powodzie na świecie to wina Boga. Człowieku Opanuj się z tym Bogiem bo on się zdenerwuje i może kopnąć w d...
Dodano: 21.07.2021 15:37    Przez: Stanisław Koninianin
To, że na tym świecie dzieje się zło, a czynią to ludzie szatana, to tylko dlatego, że Bóg na to zezwala, bo bez woli Bożej nic się nie dzieje, On sprawuje pieczę nad wszystkim i wszystko kontroluje. To, że nas prześladują choroby czy dokuczają nam różne kataklizmy pogodowe, to jest następstwem naszego grzesznego postępowania, nic nie dzieje się bez przyczyny.
Dodano: 21.07.2021 17:57    Przez: Przestańmy grzeszyć
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO