WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Piłkarze z Kramska wypoczywali w Zakopanem

Materiał promocyjny

Dodano: 21.07.2021 16:05

Po zakończonym sezonie odwiedzili stolicę polskich Tatr - grupa 15 kramskich piłkarzy wyjechała do Zakopanego, gdzie wprawdzie wyszli raz na murawę, jednak ich głównym celem był wypoczynek.

Po długim i trudnym, poprzecinanym pandemią roku, sportowcy z drużyny Junior Starszy Warty Kramsk wyjechali na cztery dni wypoczynku, od czwartku do niedzieli, 8-11 lipca, przebywali w Zakopanym. W tym czasie wyszli raz na murawę – przeprowadzili trening na boisku z widokiem na skocznię narciarską, resztę czasu jednak poświęcili na rekreację, spędzali czas na basenach, spacerach i oglądaniu pięknych widoków. Jak podkreśla prezes klubu Warta Kramsk, Paweł Mikołajczyk, to nagroda na zakończenie sezonu.

Przed nami już niebawem początek kolejnego sezonu 2021 – 2022, Warta Kramsk prowadzi więc nabór do drużyn piłkarskich.

– Poszukujemy piłkarzy, którzy chcą rywalizować z poważnymi przeciwnikami. Zawodników w wieku 15-18 lat, którzy mieli już kontakt z piłką nożną i dadzą sobie radę na boisku

– zachęca Paweł Mikołajczyk.

Już w lipcu rozpoczęły się treningi. Chętni mogą przyjść na kolejne spotkanie lub najpierw skontaktować się z prezesem pod numerem telefonu: 793 937 552 lub przez Facebooka klubu.

slajd 1 z 8
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kramsk,   sport,   młodzież,   piłka nożna,   warta kramsk
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO