LM.plWiadomościKonin zaprasza na sierpniowe Targi Odnawialnych Źródeł Energii

Konin zaprasza na sierpniowe Targi Odnawialnych Źródeł Energii

Dodano:
Konin zaprasza na sierpniowe Targi Odnawialnych Źródeł Energii

Prezydent Konina ogłasza nabór przedsiębiorców oraz instytucji otoczenia biznesu funkcjonujących na terenie gmin objętych projektem pn. „Budowa i promocja marki: Wielkopolska Dolina Energii" w charakterze wystawców na Targi Odnawialnych Ĺąródeł Energii – „Nowa Energia w Regionie".

Targi odbędą się w dniach 24 - 25 sierpnia 2021 r. w Centrum Wykładowo - Dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie przy ul. ks. J. Popiełuszki 4. Zgłoszenia do udziału w targach w charakterze wystawcy, należy dokonać poprzez wypełnienie i podpisanie przez osobę upoważnioną do reprezentowania wystawcy, dokumentów rekrutacyjnych.

Dokumenty rekrutacyjne należy złożyć na adres: Urząd Miejski w Koninie, Wydział Obsługi Inwestora, pl. Wolności 1,62-500 Konin, w nieprzekraczalnym terminie do 6 sierpnia 2021 roku.  Dodatkowe informacje: Wydział Obsługi Inwestora Urzędu Miejskiego w Koninie, pl. Wolności 1, 62-500 Konin, tel.: 63 240 12 34 e-mail: izabela.wieczorek@konin.um.gov.pl, e-mail: magdalena.jankowska@konin.um.gov.pl.

 

Czytaj więcej na temat:
Targi OZE, Nowa energia w regionie,
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole