WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Półtora miliona dla potrzebujących

Dodano: 7.07.2010 07:52
Źródło: LM.pl
Półtora mln zł przekazali konińscy podatnicy na rzecz organizacji pożytku publicznego z jednego procenta podatku, którym mogą dysponować.

W tym roku jeden proc. podatku oddało więcej niż jedna trzecia podatników konińskiego Urzędu Skarbowego. Pieniądze są teraz przekazywane organizacjom. - To kwota, za którą organizacje pozarządowe mogą podjąć różne działania na rzecz potrzebujących, niepełnosprawnych czy dzieci. Organizowane są zajęcia, wyjazdy, różne akcje i temu podobne - mówi Tomasz Szafoni, naczelnik Urzędu Skarbowego w Koninie. - Cieszy, że ludzie przekazują jeden procent podatku, nawet jeżeli nie jest to wysoka kwota - dodaje.

Do stowarzyszeń i fundacji trafiają także darowizny. W Koninie 7 tys. podatników przekazało darowizny na kwotę blisko 15 mln zł.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:jeden procent,   urząd skarbowy

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO