WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Smug zalicza debiut w Interze

Dodano: 28.10.2012 02:14
Źródło: LM.pl
Dawid Smug, pochodzący z Konina bramkarz młodzieżowego zespołu Interu Mediolan, zagrał pierwszy mecz w swoim włoskim zespole, do którego dołączył ostatniego lata. Koninianin zachował czyste konto, jednak Inter zdołał zaledwie zremisować z Brescią.

Występujący w Primawerze Inter to jeden z faworytów do tytułu mistrza Włoch, który przed ostatnim spotkaniem zajmował drugie miejsce w tabeli ligowej. Przeciwnikiem zespołu Dawida Smuga była czerwona latarnia ligi – Brescia. Pomimo różnicy jakościowej gościom udało się wywalczyć bezbramkowy remis z Interem, który po serii wygranych na początku sezonu notuje drugi z rzędu remis. Czyste konto w spotkaniu zachował koniński bramkarz Dawid Smug, dla którego był to pierwszy ligowy mecz w zespole Interu. Jak podaje strona Interu Mediolan, trener zespołu z Primawery postanowił w meczu z Brescią poeksperymentować ze składem, dlatego też zapewne w jedenastce meczowej pojawił się Dawid Smug. Jego dobra dyspozycja i kilka udanych interwencji mogą mu jednak pomóc wywalczyć miejsce w pierwszym składzie na dłużej.  

źródło: inter.it


Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   Inter Mediolan,   Dawid Smug,   Primavera

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

DO KSG-A TY ZNASZ JEGO CHARAKTER / A CO MA DO TEGO JEGO UBIÓR -GDYBY NAWET BYŁ TAM 2 LATA 'I NIC NIE OSIĄGNĄŁ TO JEST FAJNA PRZYGODA W JEGO ŻYCIU A TY WRÓĆ DO SZKOŁY BO Z PISOWNIĄ U CIEBIE NIE TAK -CO OSIĄ GNIESZ NIE ZNAJĄC ORTOGRAFII
Dodano: 29.10.2012 14:37    Przez: ~MAJA
znam go osobiscie gralem z nim z 8 lat w aluminium on dostal sie tam tylko dlatego ze jego menago pracuje w oknoplascie a oknoplast dal 20 milionow interowi za tkz reklame na koszulkach przygode to kazdy moze miec tylko trzeba samemu na kase zarobic rozumie jak by czegos dokonal on nic nie dokonal wszystko jak na tacy szanowal bym to jak by sam pojechal do klubu interu pogadal po wlosku z interem poprosil o testy i by je zaliczyl ale to jest nie realne takie kluby wielkie moga miec kazdego zawodnika to po co maja testowac? czy real albo bayern testuje zawodnikow? kto ma grac bedzie gral przyklad Koseckiego nastepny jest Drzymala Tato razem z Hajtem prowadzi jagielonie to i syn majac17 lat gra w ekstrakalsie nie mowiac ze nie lapal sie nawet do III ligowego mazura Karczew i wyglada jak by mial z 13 lat
Dodano: 29.10.2012 17:27    Przez: ~....
pozatym młody inter by pewnie dostał nawet z III ligowym klubem nie wiem czy gornikiem bo forma zespolu jest tragiczna ale z takim klewczewem to by ten inter primavera dostal 3:0 jak nic
Dodano: 29.10.2012 17:28    Przez: ~kibic
Ty jakbyś miał znajomego menadżera w Oknoplaście czy gdziekolwiek indziej to grałbyś w co najwyżej Nieprzemakalnych Kozia Wólka albo Dąbroczance Pepowo. ON coś osiągnął, a ty się maminsynku żalisz na jakimś portalu dla frustratów. ŻAŁOSNY JESTEŚ!
Dodano: 30.10.2012 06:58    Przez: ~fan
Po pierwsze PRIMAVERA to odpowiednik naszej "Młodej Ekstraklasy" z małą różnicą, że grają tam tylko chłopaki do 20 roku życia (nie jak to jest u nas, że jak ktoś podpadnie, to bez względu na to ile ma lat wysyła się go na mecz do "Młodej Ekstraklasy"). Po drugie PRIMAVREA ma swoją normalną liczącą się ligę, którą tam traktuje się bardzo poważnie. Po trzecie PRIMAVERA ma również swój puchar Włoch, o czym my w Polsce przynajmniej na razie możemy sobie tylko pomarzyć. I na koniec jeszcze jedna mała uwaga: Inter Mediolan PRIMAVERA jest obrońcą Młodzieżowej Ligi Mistrzów..........
Dodano: 29.10.2012 21:46    Przez: ~Obiektywnie
Żeby dostać się do Szkółki MSP Szamotuły, trener Andrzej Dawidziuk (obecny trener bramkarzy naszej reprezentacji) testuje rocznie około 100 chłopaków, z czego wybiera jednego, góra dwóch w danym roczniku....... Czy uważacie, że taki klub jak Inter Mediolan pozwala sobie na eksperymenty???? Chyba nie. To tylko taka mała uwaga w kwestii formalnej dla tych wszystkich, którzy nie mają pojęcia o selekcji i naborze do takich klubów jak Inter Mediolan.
Dodano: 29.10.2012 21:56    Przez: ~Obiektywnie
MENEDŻER - to taka osoba, która dba o interesy swojego zawodnika. Rozmawia w Jego imieniu z klubami, które potencjalnie mogą być zainteresowane Jego pozyskaniem. Organizuje termin testów i ....... dalej zawodnik jest oceniany przez sztab szkoleniowy danego klubu o jego przydatności do drużyny ....... od zaraz, lub w perspektywie dłuższego czasu. Myślę, a nawet jestem w 100 % przekonany, że u nas Górniku Konin jest dokładnie tak samo.
Dodano: 29.10.2012 22:18    Przez: ~Obiektywnie
Gdyby był dobry to w wieku 20 lat grałby już w reprezentacji !
Dodano: 29.10.2012 23:31    Przez: ~i tyle w temacie
on ma 18 a nie 20 lat; bramkarze w odróżnieniu od graczy pola debiutują często później ale za to grają długo dłużej więc koleś ma jeszcze trochę czasu. Za 2 lata jak skończy się liga młodzieżowa to się wszystko wyjaśni czy zostanie jako 3-ci w Interze czy wróci do Polski. Daj mu czas, jak na 18 lat debiut w takiej młodej lidze to super przygotowanie do piłki seniorskiej
Dodano: 30.10.2012 09:39    Przez: ~lo
ej ty "i tyle w temacie" myślisz że granie w kadrze świadczy o tym że jest ktoś najlepszy. znasz to od środka,chyba nie-to lepiej się nie wypowiadaj. żałosny jesteś.wielki znawca od siedmiu boleści.skoro taki dobry jesteś to czemu tu jesteś.następny ronaldo się znalazł.
Dodano: 30.10.2012 08:58    Przez: ~abc
aha a jak ktoś jest menadżerem to nie pracuje w oknoplast, nigdzie nie pracuje poza tym że jest menadżerem.i o testy się nie prosi tylko klub cię wybiera.i real albo bayern też testuje zawodników,głąbie.
Dodano: 30.10.2012 09:09    Przez: ~osiem
Wszystkie kluby, które mają profesjonalne podejście cały czas testują i sprawdzają nowych zawodników. Testy, weryfikacja, szkolenie to proces ciągły. Tylko tak postępując, Kluby mogą osiągnąć jakieś wyniki i to nie ma znaczenia, czy jest to liga młodzieżowa czy piłka seniorska. Każdy klub powinien postępować w ten sposób. Jeżeli chodzi o układy - to większość osób, które wyrażają opinię na temat dostania się do "Wielkiego Klubu" nie mają o tym pojęcia i nie wiedzą jak się to odbywa w praktyce.
Dodano: 30.10.2012 14:54    Przez: ~Obiektywnie
Niestety bez układów nie masz siły przebicia, ileż to talentów spotyka się na klatkach schodowych z piwkiem i blantem w łapce. Nikt się nimi nie przejmuje nikogo nie obchodzi ich talent.Liczy się kaska i układziki a reszta albo na ławe, albo do A klasy za chlebkiem. "Obiektywnie" przejdż się po orlikach i zobacz ile ekip by można stworzyć z tych samorodków. A co do chłopaka, dostał w życiu szansę jakiej wielu nie dostanie.Ważne żeby jej nie zmarnował...
Dodano: 30.10.2012 22:14    Przez: ~tep
Pier*olicie od rzeczy !! ;//zazdrośnicy jebanii !!!
Dodano: 31.10.2012 12:01    Przez: ~kolega
2 z 3
<<123>>