WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Smug zalicza debiut w Interze

Dodano: 28.10.2012 02:14
Źródło: LM.pl
Dawid Smug, pochodzący z Konina bramkarz młodzieżowego zespołu Interu Mediolan, zagrał pierwszy mecz w swoim włoskim zespole, do którego dołączył ostatniego lata. Koninianin zachował czyste konto, jednak Inter zdołał zaledwie zremisować z Brescią.

Występujący w Primawerze Inter to jeden z faworytów do tytułu mistrza Włoch, który przed ostatnim spotkaniem zajmował drugie miejsce w tabeli ligowej. Przeciwnikiem zespołu Dawida Smuga była czerwona latarnia ligi – Brescia. Pomimo różnicy jakościowej gościom udało się wywalczyć bezbramkowy remis z Interem, który po serii wygranych na początku sezonu notuje drugi z rzędu remis. Czyste konto w spotkaniu zachował koniński bramkarz Dawid Smug, dla którego był to pierwszy ligowy mecz w zespole Interu. Jak podaje strona Interu Mediolan, trener zespołu z Primawery postanowił w meczu z Brescią poeksperymentować ze składem, dlatego też zapewne w jedenastce meczowej pojawił się Dawid Smug. Jego dobra dyspozycja i kilka udanych interwencji mogą mu jednak pomóc wywalczyć miejsce w pierwszym składzie na dłużej.  

źródło: inter.it


Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   Inter Mediolan,   Dawid Smug,   Primavera

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo Smug! Wracaj to pijemy :D
Dodano: 01.11.2012 12:45    Przez: ~Kumpel
Tak jak "Wielkie Kluby" skupiają się na testowaniu zawodników wyszkolonych i mających większe lub mniejsze umiejętności, tak na rynku lokalnym powinna odbywać się selekcja i nabór tych chłopców z "Orlików", którzy kopią tam piłkę od rana do wieczora. Ale tu nasuwa się pytanie co zrobił i co robi nasz "Kochany Klub" Górnik Konin i jego działacze z Panem Prezesem na czele????? Z tego co wiem, a są to informacje potwierdzone, nie pomagają, a nawet utrudniają odejście utalentowanym piłkarzom do wyższej ligi, bo liczy się tylko KASA, a nie dobro zawodnika........???!!! Szkoda :-(
Dodano: 02.11.2012 16:16    Przez: ~Obiektywnie
3 z 3
<<123
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO