WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koniec z dziurami

Dodano: 30.11.2012 08:28
Źródło: LM.pl
W tej chwili nie jest ani ładna, ani równa, ani tym bardziej bezpieczna. Ale droga w Gozdowie (gmina Kościelec), bo o niej mowa, już w przyszłym roku może być zupełnie nowa.

Naszpikowany nierównościami i dziurami blisko dwukilometrowy odcinek drogi od lat prosi się o remont. Wszystko zmierza ku temu, aby nowa nawierzchnia pojawiła się w Gozdowie w przyszłym roku. Inwestycję wpisano już bowiem do planu zadań, które mają być zrealizowane w 2013 roku, a w grudniu radni mają zabezpieczyć pieniądze na ten cel w nowym budżecie.  

Na naprawę drogi potrzebne będzie około 400 tysięcy złotych.

  • Koniec z dziurami

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:gmina Kościelec,   Gozdów,   inwestcje,   remont drogi

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Przestancie jechalem tam nie dawno nie wiedzialem ze jest tam taka droga gorzej jak droga polna dzura na dziuze jedno ominiesz w dryga wpadniesz cala polska
Dodano: 30.11.2012 08:54    Przez: ~marcin
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO