WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Filmowa gra miejska

Dodano: 22.09.2013 12:30

Filmowa Gra Miejska - niesamowite wydarzenie kulturalno - edukacyjne po raz pierwszy w Konine.

Organizowana jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Konin jest trzynastym miastem na mapie Polski włączającym się w projekt. Koordynatorem gry w Koninie jest Katarzyna Czubińska, lokalny lider Filmoteki Szkolnej. Do akcji włączyła się również Katarzyna Kubacka, koordynatorka Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej w Koninie. Współorganizatorem gry jest II Liceum, w którym 30 uczniów, pod opieką Małgorzaty Ptak, zajmuje się przygotwaniem trasy oraz kolejnych punktów gry dla swoich rówieśników.

Filmowa Gra Miejska rozegra się w poniedziałek, 23 września tego roku.  Bazą będzie Koniński Dom Kultury, z którego to o godzinie 9.00 wyruszą pierwsze zespoły złożone z uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Czeka na nich 10 punktów, w których będą mogli sprawdzić swój spryt, kreatywność, sprawność fizyczną a także wiedzę filmową.

Filmowa Gra Miejska to interaktywny spacer po mieście śladami niezapomnianych filmów. Uczestnicy gry mają okazję do przypomnienia sobie filmowych sloganów, legendarnych bohaterów oraz ulubionych gagów. Gra jest doskonałą okazją do przyjrzenia się filmowym hitom oraz produkcjom mniej znanym. W każdym punkcie znajdą się wskazówki, które pomogą rozwiązać zadanie. Udział w grze jest bezpłatny.

  • Filmowa gra miejska

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:filmowa gra miejska w Koninie,   Nowe Horyzonty,   KDK,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

jedno z pytań ...jaki jest prawdziwy pseudonim operacyjny Wałęsy ......
Dodano: 22.09.2013 13:17    Przez: ~SB
UWAGA! Kupujący,złodzieje grasują po działkach okradają działkowiczów, a póżniej próbują sprzedać skradzione rzeczy na LM, lub po znajomości.Drogi kupujący jeżeli towar będzie podejrzany(bardzo tani,lub bez POTWIERDZENIA paragonu zakupu), lub sprzedający będzie zachowywał się podejrzanie zgłoś na POLICJĘ..
Dodano: 22.09.2013 13:36    Przez: ~Osoba poszkodowana
FAJNIE
Dodano: 22.09.2013 13:59    Przez: ~JA
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO