WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Świętowali złote gody

Dodano: 18.02.2014 17:17
Źródło: LM.pl

Osiem par odebrało dziś z rąk prezydenta Konina medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Koninie stawiło się siedem par świętujących 50-lecie oraz jedna obchodząca 60-lecie zawarcia związku małżeńskiego. – Jesteście najlepszym przykładem jak można pielęgnować miłość, wzajemny szacunek i zgodnie żyć – mówi Józef Nowicki, prezydent Konina.

Życzenia jubilatom złożyła również Regina Raźna, kierownik konińskiego USC. Przypomniała przy tym, że świętujące długoletnie małżeństwo pary są wzorem dla przyszłych pokoleń. Przypieczętowaniem doniosłego wydarzenia był akt dekoracji.

Medale otrzymali: Helena i Tadeusz Kobus, Bożena i Zygmunt Borkiewiczowie, Maria i Bogdan Gach, Stefania i Jan Trzemielewscy, Eryka i Marian Zdrojewscy, Marianna i Benon Hinc, Danuta i Stanisław Krauze oraz Bogusława i Henryk Czarneccy. 

  • Świętowali złote gody
  • DSC_0229
  • DSC_0235
  • DSC_0239
  • DSC_0243
  • DSC_0246
  • DSC_0250
  • DSC_0252
  • DSC_0257
  • DSC_0258
  • DSC_0260
  • DSC_0264
  • DSC_0267
  • DSC_0270
  • DSC_0271
  • DSC_0272
  • DSC_0273
  • DSC_0275
  • DSC_0276
  • DSC_0277
  • DSC_0287
  • DSC_0291
  • DSC_0299

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Gratulacje dla wszystkich par!
Dodano: 18.02.2014 17:43    Przez: ~bea

KOMENTARZE

Gratulacje jubilatom z okazji 50 - lecia małżeństwa a szczegolnie p.Marii .i Bogdanowi Gachom. Życzę zdrowia i doczekania nastepnych miłych uroczystości. Piekny jubileusz. Serdecznie pozdrawiam Państwa.
Dodano: 18.02.2014 17:38    Przez: ~ b.podwładny A.M.
Stanisław Gach szanowna redakcjo, a nie Bogdan.
Dodano: 18.02.2014 18:56    Przez: ~Maciej
P.Macieju,my go znamy jako Stanisława ale Pan dr Gach miał dwa imiona:Bogdan, Stanisław i tu na jubileuszu wystepuje jako Bogdan z pierwszego imienia bo to uroczystość którą organizuje Urząd Stanu Cywilnego, tu są księgi i wszystko jest zapisane.Myślę,ze wyjasniłem jako b. podwładny i długo współpracujący z dzisiejszym Jubilatem. Pozdrawiam
Dodano: 18.02.2014 20:07    Przez: ~b.podwładny A.M.
A czy to ważne?Liczy się człowiek.Serdeczne gratulacje panie inżynierze,dużo zdrowia i następnych 50-ciu lat pożycia małżeńskiego życzy były współpracownik na zmianie z dyspozytorni o/Kazimierz Edward J.
Dodano: 19.02.2014 08:07    Przez: ~dyspozytor
Gratulacje dla wszystkich par!
Dodano: 18.02.2014 17:43    Przez: ~bea
Serdeczne gratulacje dla Państwa Gach.Pani Mario - wygląda Pani tak , jak 20 lat temu kiedy uczyła mnie Pani biologii ( matura 93- klasa bio-chem). Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego
Dodano: 18.02.2014 18:24    Przez: ~absolwentka 93
My to tyle nie doleżymy.
Dodano: 18.02.2014 19:33    Przez: ~Pietrek
Gratulacje jubilatom z okazji złotych godów:-) Zdjęcia z PMK nie chciałbym mieć nawet jak by płacili...
Dodano: 18.02.2014 19:48    Przez: ~art1
Takie pary,to dinozaury na wyginięciu (bez obrazy kogokolwiek).Tylko tyle par na cały Konin.Chodzi mi o to że dziś małżeństwo traktuje się bardzo lekko,a nie jako związek na dobre,czy na złe.Gratuluje jubilatom ,i aby takich par było o wiele,wiele więcej w naszym Koninie.
Dodano: 18.02.2014 20:00    Przez: ~Koninianka
Mnie jeszcze zostało do takiego pieknego jubileuszu 13 lat. Jak narazie to żona mi powtarza że się ze mną nie rozwiedzie. Poczekamy. Może doczekam też takiego medalu i jubileuszu tylko który to bedzie Prezydentem?
Dodano: 18.02.2014 20:11    Przez: ~oczekujący
Pani Mario i Panie Benonie! Gratulujemy. Oby tak dalej.
Dodano: 18.02.2014 21:21    Przez: ~Sąsiedzi
Pani Mario i Panie Benonie! Piękny jubileusz. Wyglądacie tak jak Was zapamiętaliśmy kiedy 14 lat temu odchodziliście na emeryturę. Wiecznie młodzi.
Dodano: 18.02.2014 21:26    Przez: ~Kolega i koleżanka z ...
Mimo wszystko to jednak jest Bogdan a nie Benon.Chyba to trochę dalsze koleżeństwo albo znajomośc zawarta przy odchodzeniu na emeryturę.Musiało być też ,,uroczyście"z tym przejsciem na emeryturę. Sądzę,że po gorniczemu.
Dodano: 18.02.2014 21:35    Przez: ~a jednak
Jeżeli nie wiesz o kim mówię, to nie poprawiaj. W tylko o Bogdanie, a co on mnie obchodzi.
Dodano: 19.02.2014 12:08    Przez: ~Kolega
Gratulacje!!! ja nawet nie doczekałam 3 rocznicy a moi dziadkowie wspólnie przeżyli aż 63 lata w zgodzie i miłości! bardzo mnie wzruszali kiedy szli sobie razem za rękę! mam takie wspomnienia! dużo zdrówka i gratulacje raz jeszcze :)
Dodano: 18.02.2014 21:55    Przez: ~:)
1 z 2
12>>