WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Rowerzyści będą się szkolić

Dodano: 13.03.2014 13:42
Źródło: LM.pl

Już jutro w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Koninie odbędzie się szkolenie dla rowerzystów. Udział w nim jest bezpłatny.

Powoli rusza sezon rowerowy. Zanim cykliści pojawią się na ulicach, mają szansę przypomnieć sobie wszystkie przepisy ruchu drogowego. Specjaliści przedstawią również rowerzystom najczęściej popełniane wykroczenia i przybliżą zasady udzielania pierwszej pomocy.

Szkolenie odbędzie się 14 marca o godz. 16.30 w sali nr 128 konińskiego WORD przy ul. Zakładowej. Jego organizatorami są PTTK w Koninie, KTSR „Sport Club Konin”, STR „CIKLO”, Komenda Miejska Policji w Koninie, OSP Chorzeń oraz WORD.  

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

powinien być OBOWIAZKOWY ! jak kamizelki odblaskowe i spodenki obcisłe ...........
Dodano: 13.03.2014 18:30    Przez: ~gornik
Sport Club Konin w dniu 8 marca rozwiązał się. Szkoda, śliczne mieli stroje. CIKLO Konin jest zadowolone. I tu wdarła się polityka
Dodano: 13.03.2014 19:51    Przez: ~cyklista
Właśnie szkoda że się rozwiązali a PTTK podszywa się pod wszystkie imprezy. Starsi ludzie brak pomysłów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 13.03.2014 20:12    Przez: ~geox
i dobrze pewno braklo w lidlu spodenek
Dodano: 14.03.2014 06:55    Przez: ~hery
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO