WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
POLECAMY:

IMGW: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu. Miejscami grad

Wielkoduchów przybywa

Dodano: 16.12.2014 09:13
Źródło: LM.pl

Pięć nauczycielek z powiatu konińskiego dołączyło do grona opiekunów Szkolnych Klubów Wielkoducha, których celem jest rozwijanie idei wolontariatu w szkołach podstawowych.

- Szkolne Kluby Wielkoducha, powstające obecnie w trzydziestu szkołach w Wielkopolsce, staną przed różnymi zadaniami, które będą wiązały się z udzielaniem pomocy oraz wspieraniem lokalnych instytucji społecznych – poinformowała naszą redakcję Natalia Stroiwąs ze Stowarzyszenia Centrum Promocji Inicjatyw Społecznych CREO .

Wioletta Głowacka ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Koninie i Urszula Maciaszek ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Koninie oraz Marta Kraska i Julita Ressel ze Szkoły Podstawowej w Starym Mieście a także Agnieszka Sołtysiak ze Szkoły Podstawowej w Golinie wzięły udział w dwudniowych warsztatach, podczas których zdobyły wiedzę na temat wolontariatu i promocji Szkolnych Klubów Wielkoducha. - Dodatkowo nauczyciele uczestniczyli w warsztacie kreatywnym prowadzonym przez Martynę Badurę – dodała Natalia Stroiwąs.

Po kolejnych warsztatach, które odbędą się w styczniu 2015 roku, opiekunowie rozpoczną działalność ze swoimi uczniami w ramach Szkolnych Klubów Wolontariatu.

  • Wielkoduchów przybywa
  • Wielkoduchów przybywa
  • Wielkoduchów przybywa

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Mam nadzieję,że chodzi tu nie tylko o wspieranie Kościoła.
Dodano: 16.12.2014 09:48    Przez: ~życzliwa
Mam nadzieję ,że się nie trzepiesz z tego powodu jak Krewa i wera
Dodano: 16.12.2014 11:29    Przez: ~życzliwy
Nie należy umożliwiać zdania matury czy ukończenia studiów wszystkim. Należy zapewnić dostęp do wyższych poziomów edukacji najlepszym.
Dodano: 16.12.2014 10:52    Przez: ~stary inż.
Należy kształcić dzieci w kierunkach, do których mają uzdolnienia, a nie na siłę robić z nich wykształciuchów. Uważam, że jakieś 70 procent ludzi po tak zwanych studiach, nie powinna ich w ogóle skończyć, taki prezentują poziom intelektualny i merytoryczny.
Dodano: 17.12.2014 01:23    Przez: ~old school
Najgorliwsi do wolontariatu a ja sie pytam gdzie panstwo,stosowne urzedy,wybrane wladze,gdzie rodzina,gdzie? wszystkim,wszystko dawac,dziadowac co za czasy.
Dodano: 16.12.2014 15:11    Przez: ~zdegustowany
Państwo daje swoim ,BY ŻYŁO IM SIĘ LEPIEJ
Dodano: 17.12.2014 00:39    Przez: ~konDONEK z Brukseli
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO