WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Szczepankiewicz trenuje w Głogowie

Dodano: 22.01.2015 16:33
Źródło: LM.pl

Nowych klubów szuka obecnie dwóch byłych bramkarzy Górnika Konin – Daniel Szczepankiewicz i Dawid Smug. Obaj trenują w dwóch pierwszoligowych klubach ze Śląska.

O Smugu głośno zrobiło się na początku stycznia, gdy śląskie (w tym legnickie media) podały, że wychowanek Górnika Konin i były bramkarz Interu Mediolan został zakontraktowany przez tamtejszą Miedź. Klub jednak wciąż nie ogłosił oficjalnie tego transferu, wiadomo jednak, że koninianin trenuje z pierwszoligowcem. Wczoraj bramkarz z Konina wystąpił w sparingowym starciu z czeskim FK Jablonec, zastępując w 61. minucie Dominika Budzyńskiego. Jego klub przegrał 1:3, dwie bramki dla Czechów wpadły w czasie gry Dawida Smuga.

Nieco ponad 60 km dalej trenuje natomiast inny bramkarz, również wychowanek konińskiego Górnika – Daniel Szczepankiewicz. Koninianin w ostatnich sezonach był zawodnikiem pierwszoligowej Wisły Płock. W jej barwach rozegrał łącznie 28 spotkań, w tym jedno w Pucharze Polski przeciwko swojemu innemu byłemu klubowi – Sokołowi Kleczew. Na początku września Szczepankiewicz rozwiązał jednak umowę z Wisłą i od tego momentu pozostawał bez klubu.

Zakontraktowaniem 22-latka zainteresowane są obecnie władze Chrobrego Głogów. Koninianin trenuje z pierwszoligowcem i, podobnie jak Smug, rozegrał już jeden sparing w barwach swojego potencjalnego pracodawcy. Rywalem głogowian była Jagiellonia Białystok. Chrobry przegrał 1:3, a Szczepankiewicz wpuścił jedną bramkę.

Smug i Szczepankiewicz mogą wkrótce zostać nie tylko sąsiadami na Śląsku, ale również w ligowej tabeli. Zarówno Miedź Legnica, jak i Chrobry Głogów grają obecnie w I lidze i zajmują miejsca bezpośrednio obok siebie – kolejno trzynaste i dwunaste miejsce. Niewykluczone więc, że już niedługo możemy doczekać się na zapleczu Ekstraklasy pojedynku dwóch konińskich bramkarzy. 

  • Szczepankiewicz trenuje w Głogowie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Szczepan w Siarce Tarnobrzeg
Dodano: 26.01.2015 12:10    Przez: ~KSG
2 z 2
<<12
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO