WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Szczepankiewicz trenuje w Głogowie

Dodano: 22.01.2015 16:33
Źródło: LM.pl

Nowych klubów szuka obecnie dwóch byłych bramkarzy Górnika Konin – Daniel Szczepankiewicz i Dawid Smug. Obaj trenują w dwóch pierwszoligowych klubach ze Śląska.

O Smugu głośno zrobiło się na początku stycznia, gdy śląskie (w tym legnickie media) podały, że wychowanek Górnika Konin i były bramkarz Interu Mediolan został zakontraktowany przez tamtejszą Miedź. Klub jednak wciąż nie ogłosił oficjalnie tego transferu, wiadomo jednak, że koninianin trenuje z pierwszoligowcem. Wczoraj bramkarz z Konina wystąpił w sparingowym starciu z czeskim FK Jablonec, zastępując w 61. minucie Dominika Budzyńskiego. Jego klub przegrał 1:3, dwie bramki dla Czechów wpadły w czasie gry Dawida Smuga.

Nieco ponad 60 km dalej trenuje natomiast inny bramkarz, również wychowanek konińskiego Górnika – Daniel Szczepankiewicz. Koninianin w ostatnich sezonach był zawodnikiem pierwszoligowej Wisły Płock. W jej barwach rozegrał łącznie 28 spotkań, w tym jedno w Pucharze Polski przeciwko swojemu innemu byłemu klubowi – Sokołowi Kleczew. Na początku września Szczepankiewicz rozwiązał jednak umowę z Wisłą i od tego momentu pozostawał bez klubu.

Zakontraktowaniem 22-latka zainteresowane są obecnie władze Chrobrego Głogów. Koninianin trenuje z pierwszoligowcem i, podobnie jak Smug, rozegrał już jeden sparing w barwach swojego potencjalnego pracodawcy. Rywalem głogowian była Jagiellonia Białystok. Chrobry przegrał 1:3, a Szczepankiewicz wpuścił jedną bramkę.

Smug i Szczepankiewicz mogą wkrótce zostać nie tylko sąsiadami na Śląsku, ale również w ligowej tabeli. Zarówno Miedź Legnica, jak i Chrobry Głogów grają obecnie w I lidze i zajmują miejsca bezpośrednio obok siebie – kolejno trzynaste i dwunaste miejsce. Niewykluczone więc, że już niedługo możemy doczekać się na zapleczu Ekstraklasy pojedynku dwóch konińskich bramkarzy. 

  • Szczepankiewicz trenuje w Głogowie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Szczepan w Siarce Tarnobrzeg
Dodano: 26.01.2015 12:10    Przez: ~KSG
2 z 2
<<12
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO