WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Medale dla małżonków

Dodano: 4.02.2015 11:41
  • Medale dla małżonków
  • Medale dla małżonków
  • Medale dla małżonków
  • Medale dla małżonków
  • Medale dla małżonków
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Gratulacje dla wszystkich par - to jest sztuka wspólnego przeżycia 50lat w zrozumieniu , zgodzie w wytrwałosci :)
Dodano: 4.02.2015 14:04    Przez: ~MARIA

KOMENTARZE

Trzeba mieć narąbane,aby łazić i się afiszować po urzędach za kawałek blachy,wiązkę chwastu i 100gram szampana.
Dodano: 04.02.2015 12:15    Przez: ~etam
Zastanów się nad sobą i pomyśl, dlaczego jestem taki głupi?
Dodano: 04.02.2015 13:04    Przez: ~analfabeta
ODPOWIEDŻ DO ETAM, MASZ RZADKIM G...EM NABEŁTANE WE ŁBIE
Dodano: 04.02.2015 13:40    Przez: ~POPIS
Ogarnij sie pendzlu a na..bane we łbie to masz ty i to sromotnie
Dodano: 04.02.2015 21:23    Przez: ~Ogar
Za parę lat pan prezydent będzie kazał sobie wręczyć medal za 50 lat!!!! Hahaha
Dodano: 04.02.2015 13:28    Przez: ~obserwator
Pan prezydent jest tak długo w związku małżeńskim?
Dodano: 04.02.2015 14:07    Przez: ~pleban
Gratulacje dla wszystkich par - to jest sztuka wspólnego przeżycia 50lat w zrozumieniu , zgodzie w wytrwałosci :)
Dodano: 04.02.2015 14:04    Przez: ~MARIA
Za tyle lat małżeństwa to faceci powinni odbierać POKOJOWE NAGRODY NOBLA !
Dodano: 04.02.2015 18:12    Przez: ~Zgoda buduje
Tyle lat z jedną babą Ło Boże
Dodano: 04.02.2015 14:33    Przez: ~nerwy ze stali
Paskudy.Brak poszanowania nawet dla tych co ich wychowywali,wychowuja i kochaja.
Dodano: 04.02.2015 15:21    Przez: ~zgred z pamiecia
Gratulacje dla Wszystkich Dostojnych Jubilatów a w szczególności dla P.Sobczaków jako byłych moich nauczycieli oraz P.Kretkowskich jako członków Klubu.Serdeczne życzenia w Darze od Losu na dalsze i długie życie małżeńskie.
Dodano: 04.02.2015 15:21    Przez: ~arkadiusz.m
Do etam.Trzeba być kompletnym kretynem żeby nie uszanować tak pięknej uroczystości. Wziąłeś baranie zapaliłeś zioło, albo nawąchałeś się kleju i piszesz byle co.Pochwal się co w życiu osiągnąłeś i poczekaj na komentarze.
Dodano: 04.02.2015 16:28    Przez: ~profesorrek
Starsi ludzie zostawieni sa sami sobie i jesli ich ktokolwiek zaprosi to lgną i choc na chwilę przebywają w towarzystwie. A rzadzacy nie potrafia seniorom zapewnic chwil rozrywki. Pozdrawiam
Dodano: 04.02.2015 17:53    Przez: ~menda
Nowy serwis z tanimi aukcjami bez ceny minimalnej: >> pblc.is/aukcje
Dodano: 04.02.2015 19:04    Przez: ~arek
Widzę że Nowicki czuje się wspaniale wśród rówieśników !!!!
Dodano: 04.02.2015 21:05    Przez: ~poligamista
1 z 2
12>>