LM.plWiadomościNowy dom rodziny z Kijowca. Emisja programu już dzisiaj!

Nowy dom rodziny z Kijowca. Emisja programu już dzisiaj!

Dodano: , Żródło: LM.pl
Nowy dom rodziny z Kijowca. Emisja programu już dzisiaj!
"nasz nowy dom"

Ekipa „Nasz Nowy Dom” zmieniła życie rodziny z Kijowca w gm. Ślesin. Efekt remontu będzie można zobaczyć dzisiaj w telewizji „Polsat”.

Pod koniec lipca w niewielkim Kijowcu pojawiła się prowadząca program - Katarzyna Dowbor. Czteroosobowa rodzina (rodzice z 12-letnim synem i 3-letnią córką) usłyszała wtedy, że ich liczący zaledwie 15 metrów kwadratowych dom zostanie wyremontowany.

- Pani Patrycja do niedawna była aktywną, pomagającą wszystkim wokół osobą, pracowała w ośrodku, gdzie zajmowała się leżącymi chorymi. Nagle sama stała się osobą z ograniczoną sprawnością – po udarze spowodowanym chorobą tętnic ma niesprawną rękę. Jej mąż pracuje dorywczo i stara się sam remontować dom i dostosować go do potrzeb dzieci i żony. Ale dla jednej osoby z ograniczonymi funduszami to w zasadzie niewykonalne zadanie. Co innego dla dużej, sprawnej ekipy z doświadczeniem w ekstremalnych remontach – informuje na swoim fanpage'u „Nasz Nowy Dom”.

Ostatniego dnia lipca rodzina wróciła do zupełnie odmienionego domu. Ich powrót obserwowały dziesiątki mieszkańców, którzy przyglądali się jak powstaje finałowy odcinek. Efekt prac ekipy i reakcję bohaterów programu będzie można zobaczyć dzisiaj o godz. 20.05.

 

fot. archiwum

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole