LM.plWiadomościWilczyn. Darmowe półkolonie artystyczne dla dzieci. Trwają zapisy

Wilczyn. Darmowe półkolonie artystyczne dla dzieci. Trwają zapisy

Dodano: , Żródło: LM.pl
Wilczyn. Darmowe półkolonie artystyczne dla dzieci. Trwają zapisy
Wilczyn

Piętnaście miejsc na półkoloniach artystycznych czeka na dzieci młodzież z gminy Wilczyn. Zapisy trwają w Gminnym Ośrodku Kultury w Wilczynie.

W trakcie dwóch tygodni dzieci wezmą udział w warsztatach teatralnych, muzycznych, plastyczno-scenograficznych, kuglarskich oraz malowania słowem. Półkolonie realizowane będą równolegle w Strzelnie i w Wilczynie. W każdej z tych miejscowości czeka na dzieci i młodzież piętnaście miejsc. Uczestnicy półkolonii wcielą się w czarnoksiężników i czarnoksiężniczki z dwóch szkół magiocznych: Konwentu Wilczej Głowy i Bractwa Św. Kolumny ze Strzelna.

Każda szkoła posiada swoje niepowtarzalne zdolności magiczne, a sami uczestnicy będą mieli możliwość wstąpić do obu szkół, by poznać nowe, niebywałe techniki! Dzieci dowiedzą się, na czym polegają ich moce i jak odpowiadają one na potrzeby tego świata. Być może strach przed złem pokonuje się łatwiej w większej grupie? Albo gdy można porozmawiać o tym z osobą, która czuje się podobnie? Wspólnymi siłami poszukamy odpowiedzi na te pytania – zachęcają organizatorzy.

W Gminnym Ośrodku Kultury w Wilczynie trwają zapisy na półkolonie. Mogą wziąć w nich udział dzieci i młodzież w wieku od ośmiu do szesnastu lat. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń – komplet prawidłowo wypełnionych dokumentów (regulamin i karta zgłoszeniowa) oraz artystyczna praca dziecka wykonana samodzielnie dowolną techniką. Temat pracy brzmi: Gdybyś miał/a czarodziejską moc, to kim byliby twoi sąsiedzi? Jak by wyglądali? W co można by się z nimi bawić? I co wspólnie wyczarować?

Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Wilczynie w godzinach 8.00 – 16.00. Półkolonie odbędą się od 4 do 16 lipca. Więcej informacji na wilczyn.naszgok.pl.

Wilczyn. Darmowe półkolonie artystyczne dla dzieci. Trwają zapisy
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole