WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

FIRMA

Płotex - Ogrodzenia na lata

Płotex - Ogrodzenia na lata
Budki Nowe 23
62-600 Koło
507818011
E-mail: skorzystaj z formularza poniżej
www.ogrodzenia-plotex.pl

Trwa promocja na panele H153cm ocynkowane i malowane na kolor grafitowy, ogrodzenia łupane Kost-Beat oraz nowoczesne wzory ogrodzeń metalowych!!!!!!!!!!!!!

Jesteśmy firmą z kilkuletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości ogrodzeń znanych i renomowanych firm polskich. Prężnie działamy w powiecie kolskim, ale dostarczamy też ogrodzenia na terenie całej Polski. Działalność prowadzimy kilka kilometrów od Koła, gdzie znajduje się duża ekspozycja. Istniej możliwość spotkania również w weekendy. Klientów obsługujemy kompleksowo. U nas każdy traktowany jest indywidualnie i może liczyć na fachowe doradztwo.

W ofercie posiadamy: Ogrodzenia łupane typu DREWBET, Kost-Bet, Kamal, GoldBruk, Ogrodzenia drewniane, Ogrodzenia A'la Klinkier,Ogrodzenia Kute (ocynkowane i malowane proszkowo) firmy Max Gates, OGRODZEO, Plast-Met, Nowoczesne Ogrodzenia, Konsport, MetPol, Gabiony Ander,Ogrodzenia Panelowe, Siatki, Balustrady, panele półokragłe ANOTIS, Automatyka Faac i Nice, Farby AKSILBET do ogrodzeń betonowych z 10-o letnią trwałością koloru, Impregnaty, Kleje WUTHA, Sztachety drewniane olchowe, BRAMY GARAŻOWE HORMANN i WIŚNIOWSKI, itp. KOSTKĘ BRUKOWĄ!
Wykonujemy bezpłatne kosztorysy, możliwy też pomiar u Klienta. Kompleksowa obsługa - od pomiaru po montaż!

Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, bo satysfacja KLIENTA jest dla nas najważniejsza!

Zadzwoń

GALERIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapytanie trafia bezpośrednio do ogłoszeniodawcy.
Ogłoszeniodawca jest informowany jakiego ogłoszenia dotyczy zapytanie.

LOKALIZACJA

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO