WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

FIRMA

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień mgr Tomasz Michalak

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień mgr Tomasz Michalak
ul. Jana Pawła II 105
62-510 Konin
725 488 466
E-mail: skorzystaj z formularza poniżej

Kliknąłeś na ten link, bo najprawdopodobniej czegoś szukasz, coś Ciebie aktualnie przerasta, bądź od dłuższego czasu nie radzisz sobie ze swoim cierpieniem i narastającymi problemami. Możliwe, że właśnie teraz doświadczasz samotność, uczucia pustki, beznadziei. . . Stres i pogoń współczesnego świata - nie pozwalają Ci spojrzeć wgłąb siebie, odnaleźć źródła swoich problemów i skutecznie zmienić siebie, swoje życie. 

Możliwe, że cierpisz z powodu obniżonego nastroju, depresji, uzależnienia, straty kogoś bliskiego, rozwodu lub rozpadu związku, nadmiernego stresu, lęków, poczucia wewnętrznej pustki, braku zrozumienia lub akceptacji, poczucia niskiej wartości, niewystarczającej satysfakcji z życia, trudności związanych ze zdobywaniem wykształcenia, lub w pracy zawodowej. Być może Twoje problemy są dla Ciebie niezwykle wstydliwe, dotyczą życia seksualnego, problemów z akceptacją siebie, lub zostałeś wykorzystany seksualnie. 

Twoje problemy są zbyt ciężkie, aby pomóc sobie samemu, a jednocześnie coś blokuje Cię przed zwróceniem się do specjalisty. Wstyd, przeświadczenie, że nikt nie jest w stanie Ci pomóc, albo że nikt Cię nie zrozumie. Zostajesz dalej ze swoim cierpieniem, bólem, łzami, lękami o przyszłość, lub po prostu wieczorem masz przeświadczenie zmarnowanego kolejnego dnia z życia. 

Oferuje Ci pomoc w uporaniu się z Twoimi problemami, obecnym stanem funkcjonowania. Od Ciebie zależy czy pozwolisz sobie pomóc. Ja oferuje swoje doświadczenie (pracy w przychodni, domach dziecka, hospicjum), ciągłe zwiększanie swoich kompetencji poprzez nieustanny samorozwój, odbywanie szkoleń, kursów, uzyskiwanie kolejnych certyfikatów. Stawiam nacisk na dyskrecje - nasze spotkanie odbywa się w moim gabinecie,  w cztery oczy, w atmosferze braku oceniania i szufladkowania. Ty decydujesz, czy kogoś poinformujesz o podjęciu psychoterapii. Ty decydujesz czy podejmiesz psychoterapię. 

Podejmując decyzje - zmieniasz swoje życie!

Możesz skontaktować się ze mną pod numerem telefonu 725 488 466 lub mailowo - michalak.t@wp.pl

"Nigdy nie jest za późno, aby się pojednać,
nigdy nie jest za późno, na to, aby pokochać,
nigdy także nie jest za późno, aby być szczęśliwym"
- Phil Bosmans

Zadzwoń
Zobacz inne wpisy z kategorii: Przychodnie i poradniePsychiatraPsychologiaWizyty domoweSeksuolodzy

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapytanie trafia bezpośrednio do ogłoszeniodawcy.
Ogłoszeniodawca jest informowany jakiego ogłoszenia dotyczy zapytanie.

LOKALIZACJA

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO