WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Seniorzy dla miasta - koncert w KDK

Dodano: 3.02.2016 13:54

Gdzie: Konin, Koniński Dom Kultury 

Kiedy: 7 lutego, godz. 16.00

Wstęp: 5 złotych 

Seniorzy dla miasta – to tytuł koncertu, który wpisał się już w kalendarz wydarzeń kulturalnych Konina. Od trzech lat, seniorzy z miasta, zapraszają na spotkanie z muzyką i kabaretem.

Tegoroczny koncert odbędzie się 7 lutego w sali widowiskowej Konińskiego Domu Kultury. Gospodarzem wieczoru będzie Zespół Wokalny Fantazja z KDK. Seniorzy prezentują się na scenie KDK, gromadząc nie tylko komplet widzów, ale także wzbudzając aplauz. Do tegorocznego koncertu Fantazja zaprosiła zespoły Jutrzenkę i Tulipan, duet Ona i On oraz gawędziarkę Janinę Bednarską.

Koncert „Seniorzy dla miasta” 7 lutego w Konińskim Domu Kultury. Bilety w cenie 5 zł. już można kupować w kasie KDK oraz przez zakładkę ,,Kup bilet" na stronie www.kdk.konin.pl

  • Seniorzy dla miasta - koncert w KDK

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KDK,   seniorzy dla miasta,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO