WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Seniorzy dla miasta - koncert w KDK

Dodano: 3.02.2016 13:54

Gdzie: Konin, Koniński Dom Kultury 

Kiedy: 7 lutego, godz. 16.00

Wstęp: 5 złotych 

Seniorzy dla miasta – to tytuł koncertu, który wpisał się już w kalendarz wydarzeń kulturalnych Konina. Od trzech lat, seniorzy z miasta, zapraszają na spotkanie z muzyką i kabaretem.

Tegoroczny koncert odbędzie się 7 lutego w sali widowiskowej Konińskiego Domu Kultury. Gospodarzem wieczoru będzie Zespół Wokalny Fantazja z KDK. Seniorzy prezentują się na scenie KDK, gromadząc nie tylko komplet widzów, ale także wzbudzając aplauz. Do tegorocznego koncertu Fantazja zaprosiła zespoły Jutrzenkę i Tulipan, duet Ona i On oraz gawędziarkę Janinę Bednarską.

Koncert „Seniorzy dla miasta” 7 lutego w Konińskim Domu Kultury. Bilety w cenie 5 zł. już można kupować w kasie KDK oraz przez zakładkę ,,Kup bilet" na stronie www.kdk.konin.pl

  • Seniorzy dla miasta - koncert w KDK

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KDK,   seniorzy dla miasta,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO