WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wieczór z Danielem Radcliffem w KDK

Dodano: 10.04.2017 13:00
Źródło: LM.pl

Gdzie: Kino CENTRUM w KDK

Kiedy: 20 kwietnia, godz. 17.00 i 20.00

Bilety: film - 10 zł, spektakl - 20/30 zł

Angielski aktor Daniel Radcliff, kojarzony przede wszystkim z postacią Harrego Pottera, zagości na ekranie Kina CENTRUM w dwóch zupełnie różnych rolach.

Będzie czarnym charakterem w amerykańskim filmie Iluzja 2 i wcieli się w postać Rosencrantza w spektaklu transmitowanym prosto z Teatru Królewskiego w Londynie.

20 kwietnia Kino CENTRUM i Koniński Dom Kultury oraz National Theatre Live zapraszają na Wieczór z Danielem Radcliffem.

Na początek film Iluzja 2, w którym Daniel Radcliff zagrał czarny charakter wcielając się w postać Waltera Mabry’ego. Radcliff, kojarzony jest przede wszystkim z filmami o Harrym Potterze, mówił w wywiadach, że rola w Iluzji 2 była fantastycznym przeżyciem.

- Nigdy wcześniej nie grałem takiej postaci. Był to dla mnie pewnego rodzaju aktorski rytuał przejścia – mówił aktor.

Tego samego dnia zapraszamy na spektakl w ramach cyklu National Theatre Live. To będzie błyskotliwie zabawna komedia sytuacyjna Toma Stopparda ,, Rosencrantz i Guildenstern nie żyją’’.W rolach głównych: Daniel Radcliffe („Harry Potter”), Joshua McGuire („Czas prawdy”) i David Haig („Cztery wesela i pogrzeb”, „Świadek oskarżenia”). Spektakl będzie transmitowany na żywo z teatru Old Vic w Londynie. Główni bohaterowie sztuki to postaci wyjęte z ,,Hamleta’’ Szekspira: Rosencrantz i Guildenstern. U Szekspira nieszczęśni aktorzy drugoplanowi, teraz to oni znajdują się w centrum uwagi. Brnąc przez akcję kultowego dramatu gubią się coraz bardziej wraz z rozwijającą się ich wersją opowieści.

Wieczór z Danielem Radcliffem

Iluzja 2, godz. 17.00, bilety: 10 zł

Rosencrantz i Guildenstern nie żyją, godz. 20.00, bilety: 20/30 zł

  • Wieczór z Danielem Radcliffem w KDK

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO