WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wieczór z Danielem Radcliffem w KDK

Dodano: 10.04.2017 13:00
Źródło: LM.pl

Gdzie: Kino CENTRUM w KDK

Kiedy: 20 kwietnia, godz. 17.00 i 20.00

Bilety: film - 10 zł, spektakl - 20/30 zł

Angielski aktor Daniel Radcliff, kojarzony przede wszystkim z postacią Harrego Pottera, zagości na ekranie Kina CENTRUM w dwóch zupełnie różnych rolach.

Będzie czarnym charakterem w amerykańskim filmie Iluzja 2 i wcieli się w postać Rosencrantza w spektaklu transmitowanym prosto z Teatru Królewskiego w Londynie.

20 kwietnia Kino CENTRUM i Koniński Dom Kultury oraz National Theatre Live zapraszają na Wieczór z Danielem Radcliffem.

Na początek film Iluzja 2, w którym Daniel Radcliff zagrał czarny charakter wcielając się w postać Waltera Mabry’ego. Radcliff, kojarzony jest przede wszystkim z filmami o Harrym Potterze, mówił w wywiadach, że rola w Iluzji 2 była fantastycznym przeżyciem.

- Nigdy wcześniej nie grałem takiej postaci. Był to dla mnie pewnego rodzaju aktorski rytuał przejścia – mówił aktor.

Tego samego dnia zapraszamy na spektakl w ramach cyklu National Theatre Live. To będzie błyskotliwie zabawna komedia sytuacyjna Toma Stopparda ,, Rosencrantz i Guildenstern nie żyją’’.W rolach głównych: Daniel Radcliffe („Harry Potter”), Joshua McGuire („Czas prawdy”) i David Haig („Cztery wesela i pogrzeb”, „Świadek oskarżenia”). Spektakl będzie transmitowany na żywo z teatru Old Vic w Londynie. Główni bohaterowie sztuki to postaci wyjęte z ,,Hamleta’’ Szekspira: Rosencrantz i Guildenstern. U Szekspira nieszczęśni aktorzy drugoplanowi, teraz to oni znajdują się w centrum uwagi. Brnąc przez akcję kultowego dramatu gubią się coraz bardziej wraz z rozwijającą się ich wersją opowieści.

Wieczór z Danielem Radcliffem

Iluzja 2, godz. 17.00, bilety: 10 zł

Rosencrantz i Guildenstern nie żyją, godz. 20.00, bilety: 20/30 zł

  • Wieczór z Danielem Radcliffem w KDK

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO