WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Lato na Bulwarze - Sobotnie bajanie z biblioteką

Dodano: 14.06.2018 13:19
Źródło: LM.pl

Gdzie: Bulwar Nadwarciański

Kiedy: 14 lipca, 11 sierpnia, 8 września, godz. 11:00 - 12:00

wstęp wolny

Koncerty, zajęcia artystyczne i sportowo-rekreacyjne – to propozycje w ramach akcji „Lato na Bulwarze” organizowanej od czerwca do września w Koninie. Na wszystkie wydarzenia zaprasza Prezydent Miasta Konina Józef Nowicki.

Bulwar Nadwarciański to świetne miejsce na zabawę dla małych i dużych mieszkańców naszego miasta, dlatego latem odbędzie się tam cykl imprez, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

,,Sobotnie bajanie na bulwarze'', czyli czytanie bajek z Miejską Biblioteką Publiczną w Koninie rozpocznie się o godz. 11.00. Szczegóły: www.konin.pl

  • Lato na Bulwarze - Sobotnie bajanie z biblioteką

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO