WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wakacyjne Kino w Oskardzie za Piątkę

Sala studyjna

Dodano: 27.06.2018 13:14
Źródło: DK Oskard

Gdzie: CKiS DK Oskard, sala studyjna

Kiedy: od 6 lipca do 30 sierpnia

Wakacyjne Kino w Oskardzie za Piątkę

Wakacyjne kino za piątkę to propozycja dla dzieci i młodzieży. Latem  widzowie oglądać mogą animacje i filmy  przygodowe, familijne za 5 zł.

W programie znajdą się tegoroczne tytuły, premiery i przedpremiery. Młodzi widzowie zobaczą m.in. trylogię „Wicher”, nazywany nowozelandzką wersją „Zmierzchu”- film „Przemiana” czy „Ratunku, zmniejszyłem rodziców”. Dla maluchów kino Oskard przygotowało m.in. takie tytuły jak: „Niesamowita historia wielkiej gruszki”, „Stateczek Eliasz” czy „Moja żyrafa”.

Wakacyjne kino za piątkę oglądać można od 6 lipca do 30 sierpnia w sali studyjnej. Szczegółowy program można znaleźć na stronie: www.ckis.konin.pl

  • Wakacyjne Kino w Oskardzie za Piątkę

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ckis konin,   dk oskard,   kino oskard

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Copyright © 1999 - 2018 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO