WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Mikołajkowy spektakl w KDK

Dodano: 9.10.2018 12:41
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 5 grudnia, godz. 9.00 i 11.00

Bilety: 12 zł 

Koniński Dom Kultury i Krakowski Impresariat Artystyczny Rondo zapraszają dzieci na spektakl ,,Kufer Świętego Mikołaja” 5 grudnia o godz. 9.00 oraz 11.00.

,,Kufer Świętego Mikołaja” to spektakl o przygodach dzieci, które w oczekiwaniu na wizytę Mikołaja opowiadają sobie niezwykłe historie. Scenariusz powstał w oparciu o sceny ze znanych i lubianych przez dzieci klasycznych bajek, pełnych prezentów, świątecznego nastroju, marzeń i radości. A piękna scenografia, kostiumy, rekwizyty i oprawa muzyczna, tworzą wyjątkowy klimat przedstawienia.

Jak to w świątecznym przedstawieniu, nie zabraknie Mikołaja, który ma pełne ręce pracy: czytanie listów od dzieci, pakowanie prezentów, przygotowywanie sań i reniferów. Oczywiście poczciwy Święty Mikołaj nie robi tego wszystkiego sam. W jego domu w Laponii mieszkają skrzaty i aniołki, które pomagają mu w świątecznych obowiązkach. Kufer Świętego Mikołaja wypełniają marzenia dzieci i cudowne opowieści…

UWAGA! Jest możliwość przygotowania upominków mikołajkowych, które po spektaklu wręczy Święty Mikołaj.

Kufer Świętego Mikołaja
5 grudnia, środa, godz. 9.00 i 11.00
Spektakl trwa około 60 minut
Bilety: 12 zł (zamówienia e-mail: impresariat@kdkkonin.pl, tel. 63 211 31 33)

   • Mikołajkowy spektakl w KDK

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO