WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Planeta Singli 2 - premiera z niespodziankami

Dodano: 24.10.2018 12:39
Źródło: LM.pl

Gdzie: Kino Centrum w KDK

Kiedy: 9 listopada, godz. 18.00

Bilety: 10, 13, 15 zł

Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha w filmowym hicie, w którym zakochały się miliony Polaków, od 9 listopada w Kinie Centrum! Zapraszamy na premierę z niespodziankami i upominkami.

,,Planeta Singli 2” to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2018 roku. Pierwszą część hitu obejrzało w kinach blisko 2 miliony widzów. Pokochali historię o zwariowanej parze: Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomku (Maciej Stuhr), których połączyła randkowa aplikacja. Ale czy ich miłość będzie trwała wiecznie? Jakie będą ich losy w ,,Planecie Singli 2”? Zdradzimy tylko, że związek Ani i Tomka będzie przeżywał poważny kryzys.

Obok głównych bohaterów: Anny Więdłochy i Macieja Stuhra na ekranie zobaczymy między innymi: Tomasza Karolaka, Weronikę Książkiewicz, Piotra Głowackiego, Danutę Stenkę oraz Izę Miko, Kamila Kulę czy Karola Strasburgera.

Zapraszamy do Kina Centrum! Premiera filmu z niespodziankami i nagrodami 9 listopada o 18.00! Nie może Was zabraknąć, tradycyjnie będzie dobra zabawa i mnóstwo upominków. Bilety w sprzedaży od 26 października w kasie KDK lub przez naszą stronę internetową w zakładce ,,Kup bilet”.
 

   • Planeta Singli 2 - premiera z niespodziankami

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KDK,   Kino Centrum,   film,   Planeta Singli 2,   event w Kinie Centrum,   kultura w Koninie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO