WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Planeta Singli 2 - premiera z niespodziankami

Dodano: 24.10.2018 12:39
Źródło: LM.pl

Gdzie: Kino Centrum w KDK

Kiedy: 9 listopada, godz. 18.00

Bilety: 10, 13, 15 zł

Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha w filmowym hicie, w którym zakochały się miliony Polaków, od 9 listopada w Kinie Centrum! Zapraszamy na premierę z niespodziankami i upominkami.

,,Planeta Singli 2” to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2018 roku. Pierwszą część hitu obejrzało w kinach blisko 2 miliony widzów. Pokochali historię o zwariowanej parze: Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomku (Maciej Stuhr), których połączyła randkowa aplikacja. Ale czy ich miłość będzie trwała wiecznie? Jakie będą ich losy w ,,Planecie Singli 2”? Zdradzimy tylko, że związek Ani i Tomka będzie przeżywał poważny kryzys.

Obok głównych bohaterów: Anny Więdłochy i Macieja Stuhra na ekranie zobaczymy między innymi: Tomasza Karolaka, Weronikę Książkiewicz, Piotra Głowackiego, Danutę Stenkę oraz Izę Miko, Kamila Kulę czy Karola Strasburgera.

Zapraszamy do Kina Centrum! Premiera filmu z niespodziankami i nagrodami 9 listopada o 18.00! Nie może Was zabraknąć, tradycyjnie będzie dobra zabawa i mnóstwo upominków. Bilety w sprzedaży od 26 października w kasie KDK lub przez naszą stronę internetową w zakładce ,,Kup bilet”.
 

   • Planeta Singli 2 - premiera z niespodziankami

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KDK,   Kino Centrum,   film,   Planeta Singli 2,   event w Kinie Centrum,   kultura w Koninie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO