WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Turek. Organizacja ruchu w związku z rekonstrukcją historyczną

Dodano: 5.11.2018 13:40
Źródło: LM.pl

Zmiany organizacji ruchu w Turku. Związane to będzie z rekonstrukcją historyczną na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

„Wydarzenia z 11.XI.1918 roku – śmierć profesora Kączkowskiego” - pod takim tytułem 10 listopada o godz. 16:00 na ul. Kaliskiej w Turku organizowana będzie rekonstrukcja historyczna. W związku z tym Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera oraz Automobil Klub Turek informuje, że w sobotę od godz. 15:00 do 18:30 nastąpi zamknięcie ruchu kołowego na ul. Kaliskiej (droga dwujezdniowa), na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Szkolną. Natomiast zakaz parkowania obowiązywać będzie od godziny 12:00 do 18:30.

  • Turek. Organizacja ruchu w związku z rekonstrukcją historyczną
  • Turek. Organizacja ruchu w związku z rekonstrukcją historyczną

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO