WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Młodzi Koryfeusze - Wielkopolski Konkurs na Monodram

Dodano: 6.11.2018 13:08

Gdzie: Kino Zachęta w Kleczewie

Kiedy: 9 listopada, g. 10.00

 

9 listopada w kinie „Zachęta” w Kleczewie odbędzie się 20. edycja Wielkopolskiego Konkursu na Monodram Dziecięcy „Młodzi Koryfeusze”. Trudną formą teatru jednego aktora zainteresowali się uczniowie szkół podstawowych z regionu konińskiego oraz z dalszych obszarów Wielkopolski. Zmagania 24 uczestników oceniać będzie komisja artystyczna pod przewodnictwem Magdaleny Płanety – aktorki, reżyserki, pedagożki teatru, założycielki Teatru Planeta M.

Po prezentacjach konkursowych w trzech kategoriach wiekowych uczestnicy obejrzą profesjonalny spektakl lalkowy „Jaś i Małgosia” w wykonaniu Teatru Akademia Wyobraźni, natomiast instruktorzy i nauczyciele wezmą udział w spotkaniu warsztatowym z jurorami.

Organizatorzy: Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kleczewie

Fundator nagród: Starostwo Powiatowe w Koninie

  • Młodzi Koryfeusze - Wielkopolski Konkurs na Monodram

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:dzieci,   monodram,   spektakl,   konkurs

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO