WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dzieciaki w Centrum

Dodano: 3.01.2019 10:02
Źródło: LM.pl

Gdzie: Kino Centrum, Koniński Dom Kultury

Kiedy: 13 stycznia, godz. 14.00

Bilety: 10 zł

Zapraszamy w niedzielę, 13 stycznia na kolejną odsłonę projektu ,,Dzieciaki w Centrum”. Nie zabraknie dobrego kina, warsztatów filmowo-artystycznych i wspaniałej zabawy.

Koniński Dom Kultury i Kino Centrum realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum” wspólnie z elitarną siecią kin Europa Cinemas. Naszą misją jest przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt ,,Dzieciaki w Centrum” zakłada edukację filmową przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-10 lat. W programie spotkań, które odbywają się raz w miesiącu znajdują się: dobre, europejskie kino, warsztaty filmowo-artystyczne i wspaniała zabawa.

W niedzielę, 13 stycznia dzieci wspólnie z rodzicami zajrzą do sekretnego świata kotów i razem z kotkiem Oskarem poszukają mitycznej kociej krainy Miaukocji. Po filmie dzieci wybiorą się na warsztaty filmowo-artystyczne prowadzone przez pedagogów i instruktorów z Konińskiego Domu Kultury. Nie zabraknie zajęć teatralnych, plastycznych i tanecznych. W czasie gdy dzieci będą uczestniczyły w warsztatach, rodzice wrócą do sali kinowej, by obejrzeć nowy film Kingi Dębskiej ,,Zabawa, zabawa”. Autorka hitu ,,Moje córki krowy” tym razem podjęła temat alkoholizmu.

Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat po wcześniejszym zgłoszeniu w Impresariacie KDK, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci). Warsztaty są płatne (10 zł). Zapisy rozpoczną się 7 stycznia.

Dzieciaki w Centrum
13 stycznia, niedziela
Godz. 14.00 – film ,,Sekretny świat kotów” (czas trwania 1 godz. 27 min)
Godz. 15.30 - warsztaty filmowo-artystyczne dla dzieci
Godz. 15.30 – film dla rodziców ,,Zabawa zabawa” (czas trwania 1 godz. 28 min)
Bilety na film: 10 zł

 

  • Dzieciaki w Centrum

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO