WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Spektakl ,,Dwie pary do pary"

Dodano: 3.01.2019 10:36
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 31 marca, godz. 17.00

Bilety: 95 zł

Dwie pary do pary – spektakl w reżyserii Olafa Lubaszenki 31 marca. Zapraszają Koniński Dom Kultury i Teatr Capitol z Warszawy.

Gdy noc poślubna zmienia się w koszmar… Niefortunna pomyłka zmienia noc poślubną młodych i całkowicie niedoświadczonych nowożeńców w prawdziwy koszmar. Elizabeth i Timothy nie spędzą tych wyjątkowych i jakże ważnych dla nich chwil sami. Niespodziewanie do ich apartamentu hotelowego wkracza inna para świeżo upieczonych i bardziej dojrzałych małżonków. Obie rezerwacje są ważne, wolnych pokoi brak, a Wanda i Frankie ani myślą rezygnować ze swoich planów. Po chwilowym impasie, rozpoczyna się wojna o pokój. I tak najpiękniejsze chwile na nowej drodze życia obydwu par, zamieniają się w istne wariactwo. Ta noc poślubna będzie bezsenna… Jednak nie takich doznań i atrakcji spodziewali się po niej nowożeńcy. Wypadnięty dysk, mdłości, krwotok z nosa, wspinaczka po rynnie na piętnastym piętrze, telefony od wścibskiej mamusi, bezczelny boy hotelowy wyłudzający napiwki i na koniec… zabawa w chowanego. Czy nowożeńcy zdołają w takich okolicznościach skonsumować swoje małżeństwo?

Obsada:

ELIZABETH – Marta Wierzbicka

WANDA – Elżbieta Romanowska

TIMOTHY – Eryk Kulm Jr

FRANKIE – Lesław Żurek

HERMAN – Hiroaki Murakami

 

Autorzy: Billy Van Zandt & Jane Milmore

Reżyseria: Olaf Lubaszenko

Kostiumy: Tomasz Jacyków

 

Spektakl ,,Dwie pary do pary”

Koniński Dom Kultury

31 marca, godz. 17.00

Bilety: 95 zł – do nabycia w kasie KDK i na kupbilecik.pl link: https://bit.ly/2QlcBMv

  • Spektakl ,,Dwie pary do pary"

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO