WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Spektakl ,,Dwie pary do pary"

Dodano: 3.01.2019 10:36
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 31 marca, godz. 17.00

Bilety: 95 zł

Dwie pary do pary – spektakl w reżyserii Olafa Lubaszenki 31 marca. Zapraszają Koniński Dom Kultury i Teatr Capitol z Warszawy.

Gdy noc poślubna zmienia się w koszmar… Niefortunna pomyłka zmienia noc poślubną młodych i całkowicie niedoświadczonych nowożeńców w prawdziwy koszmar. Elizabeth i Timothy nie spędzą tych wyjątkowych i jakże ważnych dla nich chwil sami. Niespodziewanie do ich apartamentu hotelowego wkracza inna para świeżo upieczonych i bardziej dojrzałych małżonków. Obie rezerwacje są ważne, wolnych pokoi brak, a Wanda i Frankie ani myślą rezygnować ze swoich planów. Po chwilowym impasie, rozpoczyna się wojna o pokój. I tak najpiękniejsze chwile na nowej drodze życia obydwu par, zamieniają się w istne wariactwo. Ta noc poślubna będzie bezsenna… Jednak nie takich doznań i atrakcji spodziewali się po niej nowożeńcy. Wypadnięty dysk, mdłości, krwotok z nosa, wspinaczka po rynnie na piętnastym piętrze, telefony od wścibskiej mamusi, bezczelny boy hotelowy wyłudzający napiwki i na koniec… zabawa w chowanego. Czy nowożeńcy zdołają w takich okolicznościach skonsumować swoje małżeństwo?

Obsada:

ELIZABETH – Marta Wierzbicka

WANDA – Elżbieta Romanowska

TIMOTHY – Eryk Kulm Jr

FRANKIE – Lesław Żurek

HERMAN – Hiroaki Murakami

 

Autorzy: Billy Van Zandt & Jane Milmore

Reżyseria: Olaf Lubaszenko

Kostiumy: Tomasz Jacyków

 

Spektakl ,,Dwie pary do pary”

Koniński Dom Kultury

31 marca, godz. 17.00

Bilety: 95 zł – do nabycia w kasie KDK i na kupbilecik.pl link: https://bit.ly/2QlcBMv

  • Spektakl ,,Dwie pary do pary"

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO