WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Grzegorz NAGÓRSKI & BIG BAND PSM w Koninie

26.Jazz Festival Jazzonalia

Dodano: 2.04.2019 13:14
Źródło: DK Oskard
Miejsce: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Koninie
KIEDY: 26.05.godz. 18:00                                                                                                        Zaproszenie do odbioru w kasie CKiS przy ul. Okólnej 47a od 15.04.2019 r

Utalentowany i doświadczony puzonista jazzowy wystąpi na naszym festiwalu w koncertowym projekcie z Big Bandem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Koninie. Instrumentalista i kompozytor, doktor habilitowany Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach debiutował na Festiwalu Pianistów Jazzowych w Kaliszu w 1982 roku z zespołem Jana Ptaszyna Wróblewskiego w projekcie „Play Monk”. Karierę muzyczną rozpoczął jeszcze podczas studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach (1983-1987), współpracując z zespołami „New Coast”, „After Action Satisfaction” oraz „Young Power”.

Po ukończeniu studiów w Polsce otrzymał stypendium University of Miami (USA), gdzie w 1993 roku zdobył Master Degree. W tamtym okresie współpracował z multiinstrumentalistą Irą Sullivanem i wystąpił z Rayem Charlesem, Tito Puente, Joe Hendersonem, Michaelem Breckerem, Marią Schneider, Philem Woodsem, Slidem Hamptonem, Johnem Fedchockem oraz Red Rodneyem. W roku 1995.

http://jazzonalia.konin.pl/grzegorz-nagorski-big-band-psm-w-koninie/

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Marek Woźniak – Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Piotr Korytkowski – Prezydent Miasta Konina. Organizatorem Festiwalu jest Centrum Kultury i Sztuki – Dom Kultury Oskard.

www.jazzonalia.konin.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO