WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Weekend z Mamą w Kinie Centrum

Dodano: 23.04.2019 10:52
Źródło: LM.pl

Gdzie: Kino Centrum, KDK

Kiedy: 24-26 maja, godz. 15.00, 17.30, 19.45

Bilety: 10 zł

Zapraszamy do Kina Centrum w Konińskim Domu Kultury na ,,Weekend z Mamą”! Od 24 do 26 maja proponujemy filmy specjalnie wybrane dla mam i bliskich ich sercom osób. Będzie wzruszająco i bardzo wesoło.

Od piątku do niedzieli w Kinie Centrum będzie można obejrzeć ,,Let’s dance” oraz ,,Wymarzony”, a poza tym na każdy dzień ,,Weekendu z Mamą” zaplanowaliśmy inny specjalnie wybrany film. I tak: w piątek proponujemy ,,Też go kocham”, w sobotę ,,Madame”, a w niedzielę ,,Mąż czy nie mąż”. Zapewniamy wzruszenia i mnóstwo dobrej zabawy. A do tego dla mam będą niespodzianki i upominki! W ,,Weekend z Mamą” bilety będą kosztowały 10 zł.

Też go kocham – to komedia romantyczna z USA, w której poznacie historię Annie (Rose Byrne). Jej chłopak ma totalną obsesję na punkcie muzyka Tuckera Crowe'a (Ethan Hawke). Po spektakularnym debiucie Tucker dosłownie zapadł się pod ziemię, a chłopak Annie cały wolny czas spędza na prowadzeniu strony internetowej poświęconej artyście i ignoruje swoją dziewczynę. Annie zaczyna publikować nieprzychylne komentarze, które zwracają uwagę samego muzyka. Zaczynają prowadzić tajną korespondencję, która przeradza się w głębsze uczucie.

Madame – film produkcji francuskiej z rewelacyjną obsadą! Anne (Toni Collette) i Bob (Harvey Keitel), to bogata i świetnie sytuowana para z Ameryki, która przenosi się do urokliwej posiadłości w Paryżu. Planują wyprawić luksusowe przyjęcie dla swoich dystyngowanych znajomych. W trakcie przygotowań okazuje się, że na imprezę przybędzie dokładnie trzynastu gości. Zaniepokojona pechową liczbą osób, wierząca w przesądy Anne, wpada na pomysł, by pokojówka Maria (Rossy de Palma), udawała na przyjęciu hiszpańską arystokratkę. Koniecznie musicie się przekonać jak zakończy się ta historia!

Mąż czy nie mąż – francuska komedia o dwóch kumplach, którzy wpadają w coraz większe tarapaty. Yassine studiuje w Paryżu architekturę, ale w przeddzień najważniejszego egzaminu bierze udział w szalonej imprezie i zapomina o teście. To oznacza deportację z kraju. Jedynym ratunkiem jest ślub i przyjęcie francuskiego obywatelstwa. Okazuje się, że może mu w tym pomóc tylko znajomy ze studiów – Fred. Kiedy sprawą zaczyna interesować się dociekliwy inspektor policji, sytuacja z dnia na dzień coraz bardziej się komplikuje.

Let’s dance – film produkcji francuskiej o pasji, miłości, tańcu i muzyce. Historia tancerza breakdance Josepha, który wyjeżdża do Paryża z dziewczyną i najlepszym przyjacielem. Dołączają do ekipy breakdance i przygotowują się do międzynarodowego konkursu hip-hopowego. Okazuje się jednak, że Emma zdradza Josepha, co przekreśla jego udział w wymarzonej imprezie. Chłopak poznaje Chloe, która przygotowuje się do egzaminu do szkoły baletowej. Między nimi pojawia się silne uczucie, a dzięki wspólnej pasji do tańca i muzyki oraz rodzącej się miłości, stworzą na scenie coś, czego jeszcze nie było.

Wymarzony – belgijsko-francuski film o maleńkim Theo, który zaraz po narodzinach zostaje oddany do adopcji. Jego tymczasowym opiekunem zostaje Jean. Miedzy Theo, a jego tymczasowym „tatą” rodzi się silna więź. Tymczasem od lat starająca się o adopcję dziecka Alice, która już niemal straciła nadzieję, zostaje wytypowana jako ide­alna kandydatka na nową mamę Theo.

Weekend z Mamą w Kinie Centrum

Piątek, 24 maja

15.00 – Let’s dance

17.30 – Też go kocham

19.45 – Wymarzony
Sobota, 25 maja

15.00 – Let’s dance

17.30 – Madame

19.45 – Wymarzony

Niedziela, 26 maja

15.00 – Let’s dance

17.30 – Wymarzony

19.45 – Mąż czy nie mąż

Bilety 10 zł

  • Weekend z Mamą w Kinie Centrum

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO