WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kino pod gwiazdami: Magia w blasku księżyca

Dodano: 29.05.2019 14:14
Źródło: LM.pl

Gdzie: plac przed KDK

Kiedy: 12 lipca, godz. 22.00

wstęp wolny

Kino pod gwiazdami, czyli wakacyjne wieczory na świeżym powietrzu przy dobrym filmie! Zapraszają Koniński Dom Kultury i Kino Centrum.

Mieszkańcy Konina i goście polubili tę formę wakacyjnej rozrywki. Seanse Kina pod gwiazdami co roku cieszą się sporą popularnością.

Kino pod gwiazdami stanie przed Konińskim Domem Kultury 12 lipca. Tego dnia obejrzymy wspólnie komedię romantyczną ,,Magia w blasku księżyca” z Emmą Stone i Colinem Firthem. Przeniesiemy się do Francji w lata 20. Wtedy właśnie Stanley (Firth) wyrusza z misją do posiadłości na Lazurowym Wybrzeżu, gdzie udaje zamożnego biznesmena, by zdemaskować oszustwa pięknej kobiety-medium (Stone). Tajemnicza Sophie rzekomo potrafi czytać w myślach i rozmawiać z duchami.

Polską komedię romantyczną ,,Dzień dobry, kocham cię!!” obejrzymy w kinie plenerowym 26 lipca. Ekran stanie również na placu przed Konińskim Domem Kultury. Będzie to historia lekarza Szymona, który pracuje w jednej z prywatnych warszawskich klinik. Jego serce mięknie, gdy spotyka Basię – miłośniczkę jazdy na rolkach. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt, a w trakcie długich i żmudnych poszukiwań również nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają.

Dodajmy, że w sierpniu kino plenerowe przeniesie się do starej części Konina, gdzie wyświetlane będą ,,Dobre filmy na bulwarze”.

Kino pod gwiazdami

12 lipca – plac przed KDK - ,,Magia w blasku księżyca”

26 lipca – plac przed KDK - ,,Dzień dobry, kocham cię!”

Początek seansów: godz. 22.00

Wstęp wolny!

  • Kino pod gwiazdami

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO