WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Teatr Polska: ZROBIE CO ZECHCE

Teatr Porywacze Ciał

Dodano: 30.07.2019 16:51
Źródło: DK Oskard

Gdzie: I Liceum Ogólnokształcące w Koninie, ul. Mickiewicza 14

Kiedy: środa 18 IX, godz.18:30

Teatr Polska po raz jedenasty zagości w Koninie. Publiczność CKiS-DK Oskard zobaczy 7 spektakli dla dzieci, młodzieży i dorosłych widzów. Konińską edycję rozpocznie we wrześniu spektakl „Zrobie co zechce” Teatru Porywacze Ciał.

Komedia. Tragedia. Melodramat. Gdzieś w Polsce, na poboczu zapomnianej przez ludzi drodze Kachna i Maciej siedzą przy swoich stoliczkach turystycznych, na turystycznych krzesełkach i ubrani „na ludowo” sprzedają produkty lokalne. Nie mają klientów, więc dużo ze sobą rozmawiają….. „Zrobie co zechce” według tekstu Macieja Adamczyka, w reżyserii i wykonaniu Katarzyny Pawłowskiej i Macieja Adamczyka jest najnowszym spektaklem Teatru Porywacze Ciał. Spektakl jest w finale Konkursu „The Best Off 2019” inni realizatorzy: Maciej Dziaczko – reżyseria oświetlenia i nagłośnienia i współpraca przy realizacji spektaklu, informacje: grupa wiekowa: młodzież +16 i dorośli, scenografia: Maciej Adamczyk, choreografia: Maciej Adamczyk, muzyka: Maciej Adamczyk, dramaturgia: Maciej Adamczyk, data premiery: 20 października 2018, miejsce premiery: Poznań. Spektakl prezentowany w ramach projektu Teatr Polska 2019  finansowany ze środków Centrum Kultury i Sztuki w Koninie. (bezpłatne wejściówki w kasie CKiS)

  • Teatr Polska: ZROBIE CO ZECHCE
  • Teatr Polska: ZROBIE CO ZECHCE

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:teatr polska,   zrobcie co chcecie,   ckis dk oskard

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO