WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Improwizowany spektakl komediowy w KDK

Dodano: 18.10.2019 11:30
Źródło: LM.pl

Gdzie: Strefa K w KDK

Kiedy: 16 listopada, godz. 18.00

Bilety: 10 zł

Trzech komików i ich improwizowany spektakl komediowy w sobotę, 16 listopada w Strefie K w Konińskim Domu Kultury. Wszystko co się wydarzy na scenie będzie niepowtarzalne i zbudowane w oparciu o sugestie publiczności.

Spektakl będzie całkowicie inspirowany. Oznacza to, że powstanie tu i teraz na oczach publiczności. Aktorzy nie posiadają wcześniej przygotowanego scenariusza i do samego końca nie wiedzą, jakie historie i postaci pojawią się na scenie. Hasłem jest Opowieść o Pewnym Mieście.

- Opowieść o Pewnym Mieście to projekt, w ramach którego odwiedzamy różne miasta, by dzięki rozmowie z publicznością poznać lokalne powody do radości i narzekań, miejsca lubiane i irytujące. Następnie budujemy z tego komediowy spektakl – mówią młodzi komicy tworzący trio: Drukała, Poprawa, Ratajczak.

Aktorzy zajmują się teatrem improwizowanym, regularnie występują w poznańskich klubach, ale odwiedzili też Słubice i Kuślin. Teraz chcą poznać Konin.  

Zapraszamy do Strefy K w Konińskim Domu Kultury 16 listopada o godz. 18.00. Bilety 10 zł.

 


 

  • Improwizowany spektakl komediowy w KDK

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KDK,   teatr improwizowany,   kultura w Koninie,   teatr w Koninie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO