WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Rock z Mikołajem w KDK

Dodano: 2.12.2019 12:06
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 5 grudnia, godz. 9.00 i 12.00

dla grup zorganizowanych

Zajęcia profilaktyczne z zakresu uzależnień na rockową nutę odbędą się w tym roku w ramach Rocka z Mikołajem. Profilaktyczne koncerty zagoszczą w Konińskiem Domu Kultury we czwartek 5 grudnia. Poprowadzi je Andrzej Piasecki.

Rock z Mikołajem to impreza, która wrosła już w pejzaż muzyczny miasta. Od ubiegłego roku w zmienionej formule gości na początku grudnia w KDK. Tradycyjnie zajęcia poprowadzi Andrzej Piasecki, muzycznie „oprawi” je zespół Telephatia.

Andrzej Piasecki jest muzykiem rockowym, liderem Telepathii. Kiedy mówi o skutkach nadużywania alkoholu i narkotyków, wie dokładnie, o czym mówi. Dlatego jest autentyczny, wiarygodny. Nie musi ściemniać, prawić komunałów. Jego przekaz jest klarowny, zrozumiały. Na scenie potrafi zademonstrować, wykorzystując niekonwencjonalne metody, jak zachowuje się dorosły człowiek uzależniony, a także – wciągając do udziału młodych widzów – co potrafi „wyprawiać”, a lepiej mówiąc – czego nie potrafi zrobić młody człowiek w wieku szkolnym używający (nadużywający) alkoholu czy innych używek - podkreśla z-ca dyrektora KDK Robert Glapa, pomysłodawca akcji.

Muzyczne warsztaty-koncerty z profilaktyki uzależnień odbędą się w Konińskim Domu Kultury 5 grudnia o godz. 8.00 i 11.00. To będą koncerty dla szkolnych grup zorganizowanych.

   • Rock z Mikołajem w KDK

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO