WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Moje pierwsze wyjście do kina

Dodano: 8.01.2020 12:29
Źródło: LM.pl

Gdzie: Kino Centrum w KDK

Kiedy: 10, 12, 17, 18 stycznia

Bilety: 13 zł (dzieci do 3. roku życia wchodzą za darmo)

Kino Centrum w Konińskim Domu Kultury rozpoczyna projekt pod hasłem ,,Moje pierwsze wyjście do kina”. Celem jest pomoc rodzicom we wprowadzaniu dzieci w świat kultury. Seanse będą przyjazne także dla dzieci ze szczególnymi potrzebami.

,,Moje pierwsze wyjście do kina” to propozycja dla rodziców, którzy chcieliby powoli wciągać swoje pociechy w świat kulturalnych doznań. Często jednak mają obawy jak maluch będzie się zachowywał w kinie, czy dźwięk nie będzie dla niego zbyt głośny lub czy nie wystraszy go ciemność. Wybrane seanse filmowe będą przyjazne dla najmłodszych dzieci, również tych ze szczególnymi potrzebami.

Zapewniamy odpowiednie warunki:

- nie będzie całkowitej ciemności w sali kinowej (światła jedynie przyciemnione)

- przyciszony dźwięk

- duża swoboda (możliwość  poruszania się z dzieckiem po sali, sala nie będzie też całkowicie wypełniona)

- nie będzie obowiązywać całkowita cisza podczas seansu

- przed seansem nie będą wyświetlane reklamy

10, 12, 17 i 18 stycznia zapraszamy na film ,,Miś Bamse i super miód”. To opowieść o przygodach dzielnego Misia i jego przyjaciół, którzy wyruszają w podróż, by odnaleźć sekretny składnik potrzebny do wyprodukowania magicznego miodu. Seans będzie trwał godzinę. Dzieci do 3. roku życia wejdą do kina za darmo. Również opiekun dziecka z niepełnosprawnością (legitymacja) otrzyma bezpłatną wejściówkę.

Taka wizyta z pewnością będzie wspaniałą okazją, by pokazać dziecku kino i nauczyć jak w takim miejscu należy się zachowywać: kupić bilet, pokazać pani przy wejściu do sali, powiedzieć ,,dzień dobry”. Wszystko po to, aby w przyszłości kino czy teatr nie były dla dzieci miejscami obcymi, ale, by czuły się w nich swobodnie i wiedziały jak się zachować. Seanse będą również przyjazne dla dzieci ze szczególnymi potrzebami, tak, by mogły w przyjaznej atmosferze i bez przeszkód korzystać z filmowej rozrywki.  

Na ,,Moje pierwsze wyjście do kina” i film ,,Miś Bamse i super miód” Kino Centrum zaprasza:

10 stycznia o godz. 12.30

12 stycznia o godz. 12.30

17 stycznia o godz. 14.00

18 stycznia o godz. 12.00

  • Moja pierwsza wizyta w kinie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO